Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Što ti Purple želiš da kažem da si uživo grda k'o lopov :D ? Cure, još je slađa i ljepša uživo, nema to veze s filterima. Stan je presuper, pravi za cure :") Moram se i ja pohvaliti; dobila sam posao i u petak počinjem raditi u Plodinama. Baš sam sretna i uzbuđena :)
2016 04 06
E pa Dani cestitam na poslu!!! Daj mi reci da li se u Bj otvorio Muller?
2016 04 06
Hvala Trible <3 Da, Muller se otvorio, a ovi ostali se otvaraju 14.04.
2016 04 06
A gdje se nalazi? Nesto sam nacula ali nisam imala koga pitati.
2016 04 06
Pokraj Lidla, ne možeš promašiti :)
2016 04 06
Halo Dani kako je jucer prosao prvi radni dan? Kako ti se cini sve u svemu?
2016 04 09
hey curke!!! Danio, koja lijepa vijest!!! cestitam ti od srca!! nadam se da ces biti zadovoljna, da ce placa biti dobra i redovita i da se neces bas kao luda naraditi!!! hvala vam curke na komplimentima na stan... sve je sredivano s puno ljubavi i svaka ta neka sitnica ima svoj neki razlog zasto je tu i sve nekako... ma... ima toga jos sto moram srediti ali nije lako kada sve sam financiras, znate to i same... ali malo po malo i ide... Trible - hmmm... meni je to sada jako tesko reci... ja znam da se ja vise ne bih vratila u Hrvatsku.... ali kod mene je puno, puno toga se spojilo... nisam ja otisla zbog posla ili jer sam bila kruha gladna... znate to cure da sam i radila i imala dobar posao... jednostavno neke stvari su se poslozile... jednostavno neke odluke su se isto poslozile.... bilo je tu puno suza.... malo je falilo da se vratim... malo djevojke moje... ali sada sam sretna... naravno, treba se jos puno toga posloziti, jos puno toga ali doci ce i to sve na svoje.... svakom tko razmislja da ode cu reci iskreno kako je... lijepe ali i ruzne stvari... ali to nije laka odluka... jos uvijek ne znam da li sam krivo odlucila... mozda jesam... ali nadam se da nisam!! hey teta!! pa i ti napokon nam dosla!! hvala ti na komplimentima!! curke budem se umislila!! :) :) :) super izgleda novi dio sobe, ormar je bas lijep, velik, za sve zenske stvari!! :) :) ma hajde, doci ce i kandidat!!! kada smo kod kandidata - moj kandidat i ja pricali kako bih trebala kupiti novi krevet jer ovaj nenormalno škripi!!! :D :D :D :D jos malo i blizi mi se rodendan, pa ako kandidat i ja ostanemo u dobrim odnosima do tada :D :D :D mozda ga i nagovorim da ga on kupi za rodendan!! posto ipak i on veliku vecinu vremena provodi u njemu!! :D :D :D
2016 04 10
Evo bas vidim za ovaj plus size model. Velika vecina pribjegava tim operacijama da se dovede u red dok se ne izgubi veci dio kilaze. Bas je lijepa i slazem se kako je trebala reci pravh istinu. Ali danas nitko nista ne priznaje i svi se trude da dodu do zeljenih rezultata ne birajuci sredstva. Svakako je pohvalno sto se prehrambene navike mijenjaju pocevsi od sebe. Otkad sam izbacila rafinirani secer i smanjila ugljikohidrate na minimum osjecam se puno bolje. Uvela sam mlijecne proizvode orasaste proizvode voce povrce meso palenta lan. Osjecam se bolje. Na vagi je mala promjena ali psihofizicki velika. Da vidimo kombinacije kako se sredujete moje mlade dame?
2016 04 17
Teta vidim da imamo iste okvire za slike...ova zadnja slika gdje je tapeta je soba u radu,ali zasad samo da ju malo složimo,jer smo trpali u nju sve živo,a i sad se pomalo zatrpava,ali bar ljepše izgleda :) Slike ormara,dok ga složim....bar malo..hehehe Danio čestitam na poslu,nadam se da bude zdrava i ugodna radna atmosfera. Purple divan ti je stančić,baš je živ i ugodan.detalji posebno padaju u oko...uokvirene izreke <3 <3 <3 Da sam u mogućnosti i da kogu bez razmišljanja bih otišla.ali na žalost dosta faktora me veže za Hr. ali svakodnevna nepravda,birokracija i kojekakve sitnice me ubijaju u pojam.Dom je gdje si ga složiš,a ne gdje se rodiš :") A za ovo blogericu,baš sramotno,sigurno ju puno ljudi prati i povodi se njome,da na kraju sve to ispadne laž...šteta ... Ja sam stalno jo-jo...išla sam dva mjeseca na vježbanje,ali odustala,em zbog nedostatka vremena,em zbog trenera koji su bili,bar pojedinci uvjek nabrijani,da ne govorim da prostor je bio vruć i zagušljiv i do daha nisam mogla(iznad bazena)trenutno šetam,malo trćim i koketiram s krono prehranom,lakšom verzijom...za vikend si dozvolim malo slatkoga,preko tjedna se držim da ugljikohidrati samo ujutro...ostatak dana meso i salate ili sirevi i salate...malo mi je lakše( loše spavala u zadnje vrijeme,brzo se zadihala i srce mi radilo ko blesavo...pa malo da pripazim)
2016 04 25
hey curke!! evo i mene, vratila se iz predivne Barcelone... nazalost, odmah drugi dan vec pocela raditi i kako to ide vec sam zaboravila da sam i bila na godisnjem!! :) :) teta ti si fakat komad i pol!!! fakat ne kuzim kako nema nikoga za taj tvoj krevet!!! ;) ;) e curke te tapete na zidove - je to tesko staviti? mislila sam mozda nesto sa tim tapetama urediti jedan zid ali nemam pojma da li je to problem ili ne... i kako uopce izracunam koliko mi treba? i kako zid poslije izgleda, je grozno kada se skine ili? da, Mali Princ... oduvijek sam htjela imati tako poruke napisane koje mi nesto znace... koje svaki dan pogledam i nasmijem se, koje me mozda tjeraju naprijed... ma i ja sam totalno jo-jo, sada u Barceloni jela kao da vise nikada necu jesti... :D :D :D i vratila skoro sve sto sam skinula ali od sutra krecem ispocetka!! evo curke da vam pokazem neke slikice... Barcelona je stvarno divna... to je bila ljubav na prvi pogled, pogotovo sa djelom Antoni Gaudia... zaljubila sam se u njegova djela... istina da je lik mrtav vec skoro sto godina ali tko kaze da ne mogu biti zaljubljena u mrtvaca? :D :D :D
2016 05 01
Purple, moram ti reći da baš blistaš <3
2016 05 18
Cure pratim vas i čitam! Barcelona je predivna! I ti purple,svaki dan nova modna kombinacija.... :))) Prekrasno!!! Gdje su ostale cure,jeste što šopingirale??!!!! Super mi je ova suknjica i mislim da ce i na najjednostavnije bluze i topove podignuti kombinaciju!!!!!! Predobro!!!! Ja sam gledala na youtubu kako smotati turban,to bi baš furala vo ljeto,što vi mislite i kažete? Jedva cekam ljeto i koktele!!! jeeej
2016 05 21
purple ja sam tu,,divne su ti fotkice....
2016 06 30
I ja sam tu :) mora da su žene već na moru i godišnjem...divne slike..kao da nije isti grad,ja osim centra nisam ništa više vidjela :(
2016 07 04
ja sam na godišnjem!! i ništa živo ne radim!!!!
2016 07 10
1 2 ... 35 36 37 38 39 40