Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prokleta suradnja

ne pada mi na pamet [:ljut]
2014 12 09
ime i prezime i podatke za slanje mos i ovdje i na crnoj listi sibnut. kaze adminka, kad te naguzi, smije se objavit. [:smijesi]
2014 12 09
Prvo, nek ti poslika i posalje potvrdu iz banke da je uplaceno. A ako je platila internet bankingom takodjer moze imat potvrdu. Ona je tebi mogla poslikat kreiran nalog, a kasnije ga je mogla opozvat bez problema, pogotovo ako niste ista banka. Ne moze ti tvrdit da je uplatila ako tebi uplate nema. Pogrijesila si sto si joj poslala paket, nikad, ali nikad nemoj slat prije vidljive uplate, makar kupac tvrdio neznam ni sama sta. E sad, posto si slala obicno moguce je da se paket izgubio, a moguce je da si naletila na nekog ko te mulja do krajnjih granica. Nek ti posalje valjanu potvrdu iz banke. Ma da ja mislim da nije nista uplatila jer da je uplatila nema sanse da ti nebi sjelo. Mene su dvije cure tak pokusale prevarit, tvrdile da je uplaceno, i nek posaljem paketice. Lijepo sam im izlistala svoj promet po tekucem racunu i poslala, rekla da uplate nema i da mi je zao ali necu nista poslat. I vidi cuda, vise se nikad javile nisu.
2014 12 09
pitala sam ju nek mi posalje skeniranu potvrdu, pa da vidim da li je zaista poslala...ako ne slijede sankcije.
2014 12 09
prosla su dva tjedna, sve je jasno. ili nije. [:smijesi]
2014 12 09
Netko te dobro voza... Objavi podatke, ostavi negativnu, dugo već čekaš.
2014 12 09
sanjicak24 , prije 6 dana, 17:25 nezz,i ja sam slala obicno pa dode za 4-5 dana max,jedino ta dva koja nikad nisu dosla...vise se ne nadam da ce doci... malestvarcice , prije 6 dana, 17:28 Ni meni nije lakse, ja nemam ni novce ni tajica vise sanjicak24 , prije 6 dana, 17:32 ne kuzim to za novce ako je meni skinulo s rac...za poludit...a tajice nece doci sto posto ako nisu do sada... malestvarcice , prije 6 dana, 17:33 Nece ni novci ako nisu do sad, ja cekam da dodju tajice a onda moramo rijesiti financije... Jer ja sam danas bila u banci i nista mi nije doslo. malestvarcice , prije 6 dana, 17:34 I vi i ja imam 100% komentare, znaci da niti ja vas nisam prevarili niti vi mene sanjicak24 , prije 6 dana, 17:35 bas bi te prevarila i da nemam te komentare,znam kako bi meni bilo da mene netko prevari...nezz kako ovo rijesit...uzass
2014 12 09
malestvarcice , prije 2 dana, 17:36 neznam sta da vam kazem, ja znam da sam tajice poslala...a vi ste rekli da ste uplatili a od uplate nista, nego ste mi samo slikali sa mob di jos treba kliknuti uplati da bi uopce bilo uplaceno...i neznam kako da vam vjerujem....ja sam vam poslala moje transkacije di se vidi da vasa uplata nije nikad sjela...i ko ce meni sad nadoknaditi i tajice i novac i izbljeno vrijeme, trceci u banku i na postu da bi mi rekli da uplate nema, a posiljka da je poslana ljut sanjicak24 , prije 2 dana, 18:03 da slikano je a dolje pise plati jer ne mogu uslikat poslije transakcije,pise samo transakcija uspjesno provedena ali ne pise na koji racun,ali zato sam spremila predlozak da se vidi moj racun i racun na koji se uplacuje...sad ispadam ja kriva a tajice jos nisam dobila i nece doci sigurno...zasto bi te ja sjebala?sta ja imam od toga?? meni su novci skinuti s racuna,kako nisu na tvom nemam pojma nikad mi se tako nesto nije desilo...imam predlozak spremljen... sanjicak24 , prije 2 dana, 18:04 meni ne trebaju sranja da dobijem neg povratnu pa da nitko vise ne posluje samnom,tako da mi nije u interesu muljat tebe ili bilo koga drugog... malestvarcice , prije 2 dana, 18:08 pa nemogu biti sigurna dal je to stvarno istina ili ne , tu ima svakvih ljudi...ali probajte se stavit u moju kozu, tajice su poslane, navodno nikad nisu dosle, novci su uplaceni, takodjer nisu dosli...i da makar odete do banke vidjet sta je poslo po zlu..i di su otisli...
2014 12 09
sanjicak24 , prije 2 dana, 18:12 ali sta cu u banci kad sve imam na mob,pise moj racun ispod tvoj i 75 kn...pa nisam beba od 3 mj da ne kuzim ako je nesto krivo bilo,pisalo bi mi da nesto nije u redu kad sam uplacivala...nisam ovdje da varam ljude nego da prodam nesto i sebi nesto kupim...ja znam kako je tebi sada,ali znam i ono sto mi pise na m zabi...nisam neskolovana da ne razumijem neke stvari...ocito je ukleta suradnja kao sto si ti rekla...novci tko zna gdje su a tajica nema...nezz ovo mi je cudno sve... malestvarcice , prije 2 dana, 18:14 pa nije moja krivica sta novaca nema, ali vi se ni ne trudite saznat di su nestali...kod mene nisu sigurno niti tajice niti tih 75 kn....nesto je poslo po zlu malestvarcice , prije 2 dana, 18:14 a ocito vama nije ni stalo da otkrijete sta sanjicak24 , prije 2 dana, 18:18 halo,stani sa uvredama...kriva nisam i znam to...vec sam jednom bila u banci da pitam sta i kako,samo su mi rekli imate sve na m zabi...oprosti,ali vec sam ti rekla da nisam beba mala da ne kuzim ako je nesto polo po zlu...ni ja nemam tajica,da su mi dosle rekla bih ti...a novci su skinuti s rac...sta je bilo nezz samo znam da ce mi ovi u banci reci ono sto i sama znam,da je tu moj racun i tvoj i 75 kn... malestvarcice , prije 2 dana, 18:22 sigurno vam nece reci da je tu moj racun posto na mom racunu tih 75 kn nema, ja bi radije da ih ima i da vam ih nazad posaljem nego ovako..da su nestala jer meni stvarno najstvarnije nisu dosle sanjicak24 , prije 2 dana, 18:25 ali pise tvoj racun,ime i prezime i iznos...smuljala te nisam i drzim do toga...pocela si sa uvredama pa malo stani...tajica nemam,novaca nemam,ni ti,nezz sta i kako...
2014 12 09
pa ja predlazem da odete do banke i pokazete onu sliku sta sam vam ja poslala i kako su vam novci skinuti sa racuna a meni na racun nisu dosli...oni ce sigurno nesto rijesit oko toga malestvarcice , prije 2 dana, 18:32 i ja ovdje nigdje ne vidim uvredu sanjicak24 , prije 2 dana, 18:34 ima uvreda ali ok,znam sta imam na mob...otici cu iako ce mi ljudi reci da sam luda...danas ne mogu muz mi radi drugu...znaci mogu tek u pon... sanjicak24 , prije 2 dana, 18:35 sta je bilo nezz ti nemas novaca ja nemam tajica... malestvarcice , prije 2 dana, 18:37 danas nemozete nikako s obzirom da je sub navecer i banke ne rade, ali ovakva greska se banci nesmije desit...jer imate dokaz da novci nisu sjeli...a vama su sa racuna skinuti, sta vas to ne muci? malestvarcice , prije 2 dana, 18:37 danas nemozete nikako s obzirom da je sub navecer i banke ne rade, ali ovakva greska se banci nesmije desit...jer imate dokaz da novci nisu sjeli...a vama su sa racuna skinuti, sta vas to ne muci? sanjicak24 , prije 2 dana, 18:39 joj da sub je zaboravila sam...pa tko je rekao da me ne muci?! samo pocela si mene okrivljavati a ni kriva ni duzna... malestvarcice , prije 2 dana, 18:49 ma niste, ali se moramo potruditi rijesiti taj problem...ako ocete kad budete u banci mozete gospodju i meni na telefon dati pa cu joj osobno reci da tih novaca nema :( sanjicak24 , prije 2 dana, 19:56 znam da se moramo potrudit,nije da se nisam javljala i kad ste rekli da cete u postu i rekla da javite sta su vam rekli...ali znam i sta ce mi reci u banci...otici cu u pon pa cu im sve reci,i javim odmah...
2014 12 09
sanjicak24 , prije 23 sata pa rekla sam ti a sam ja to radila,bzvz dala 15 kn za to...nit je dosao meni nit toj curi...2 su mi se izgubila jednom sam napravila to za tih 15 kn...bila sam u banci,kaze ona meni pa zasto ste dosli,sve vidite na m zabi (rekla sam ti)...kaze vidi se da je novac skinut s vaseg racuna ali nije im jasno zasto ih nema na tom i tom rac (u ovom slucaju tvom)...cak je zvala nekog lika iz ureda iz banke,i isto je rekao ko i ona...pitala me hocu da ponovo uplati na taj i taj racun ali na to nisam pristala jer bi dala 150 kn za nesto sto mi nije doslo...a ona vidi da su novci skinuti s rac,kaze da je to do banke na ciji racun novci idu...ne kuzim nikako ne ide mi u glavu... sanjicak24 , prije 20 sata ejj nmg ti odg preko mob...taj br transakcije nemam jer mi je to pisalo kad je uplaceno-transakcija taj i taj broj uspjesno provedena. onda sam spremila taj predlozak i u njemu mi pise samo ono sto sam ti poslala,tvoj i moj br rac ime tvoje i kolika je uplata...
2014 12 09
i sta mi sad gospodja napise da je dobila paket i da je bio rastrgan i unutra 3 vrece za smece, a aj dobro znam da to nisam poslala , ljudi pomozite [:place] [:place] [:place] [:place]
2014 12 09
Laze mulja petlja 1000000% sad je kao dobila sam da novce ne vrati ma lazljivica
2014 12 09
sanjicak24 , prije 9 minuta ti ces meni ostavit neg?a mama me zove,kaze dosao ti je neki paket i suti,reko sta je,kaze ona sav je poderan da ne moze bit poderaniji. kazeona ko da su ga psi derali, ja pitam cije ime pise,sta misli cije pise?? tuzan tuzan tuzan i onda ja kriva... sanjicak24 , prije 8 minuta ,zuta koverta poderana kaze na dvije strane a unutra???? sanjicak24 , prije 7 minuta 3 vrece od smecaaaa jbtt zguzvane i neki rucnik mali... sanjicak24 , prije 7 minuta ????? sanjicak24 , prije 7 minuta joooj idem oko 1 tamoo...aaaaa i ja kriva??? sanjicak24 , prije 7 minuta gdje su tajice? vrece od smeca i mali rucnik??? sanjicak24 , prije 5 minuta posarano pola adrese moje i tvoje..pa gdje mi zivimooo malestvarcice , prije 4 minuta ja to nisam poslala.....ja dobro znam sta sam unutra poslala i nemozes mi ovako lagat... sanjicak24 , prije 4 minuta hoces mi odg?? sanjicak24 , prije 3 minuta pa ocito je izderano putem jer posiljke nema 3 tj...lazem??da ja lazem... sanjicak24 , prije 2 minuta nisam rekla a si i poslala nisam te napala kao ti menesamo kazem kakva je koverta dosl i sta je u njoj,ocito su tajice u dobrim rukama sanjicak24 , prije 1 minutu da si ti*
2014 12 09
Ja imam zaba net banking. Znaci, ako je ona uplatila ode na svoj profil, na pregled placanja, izbaci joj sve transakcije, klikne na onu koju je izvrsila prema tebi, izbaci joj transakciju i dolje ima opciju "posalji potvrdu na mail". I posalje ti potvrdu. Kakve su to gluposti? Naravno da zaba izlista svakom potvrdu i za svaku transakciju. A moze ti i poslikat promet po racunu. Uopce ne zeli potvrdu poslat. A tvrdi da je uplatila. Najsmjesnije mi je sto ti je napisala da ne moze drukcije dokazat uplatu, jer je samo nalog prije uplate mogla poslikat.
2014 12 09
1 2 3 4 5 6 7