Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prokleta suradnja

Da li Vam se ovo ikad desilo, gospođa ja navodno uplatila novce u moju banku, poslala mi slikano s mobitelom transakciju..ali meni ta lova nikad nije dosla, otisla je u svoju banku i oni su joj rekli da je uspjesno provedena ali da im nije jasno kako meni nije sjelo na racun [:vrti] Zatim sam ja njoj bila poslala paket, obicnom posiljkom prije tocno 2 tjedna, njoj te tajice nikad nisu dosle...ko je tu lud [:boji] [:boji] [:boji] [:boji]
2014 12 09
Obična pošiljka? zaboravi [:pospan] Ako nije sjelo a njoj je provedeno i skinuli su joj s računa otišlo je na neki drugi račun...ili laže... [:jezik]
2014 12 09
ma cini mi se fina gospođa, otići ću ja na poštu i vidjeti ako se može sta rijesiti...pa nemogu tako gubiti pakete, znam da je obicna posiljka..ali opet nije u redu [:frustriran]
2014 12 09
Pa neka ponovo provjeri iban na koji je plačala. Meni se nažalost jučer desilo da sam uplatila ,cura kaže drugi dan ništa nije sjelo,idem provjeriti i totalno krivi iban upisan(neznam ni odkud sam ga izmislila [:hihot] ) odmah ponovnoi uplatila curi...a netko se lijepo,iz vedra neba usrećio(,došao mu sveti Nikola) [:hihot] [:place] hoću reći,da se to jako brzo provjeri...ukoliko cura igra pošteno
2014 12 09
Što se tiće uplate, mogla je uplatiti, slikati uplatnicu...a nakon toga reći na šalteru da ipak neće uplatiti i da storniraju uplatu....ako je platila internet bankarstvom, isto tako je mogla slikati da je provedeno i nakon toga poništiti nalog koji stoji u čekanju...
2014 12 09
To ne moze bit sigurno.provjerite i u banci i posti.sve mora stimat da novci legnu
2014 12 09
neka ti lijepo skenira izvod svojeg računa gdje se vidi točno da je baš tebi otišla uplata ako ti je uplatila ima to.
2014 12 09
Navodno je jucer provjerila i novci su sjeli na moj racun, a ja sam pogledala transakcije i nema nicega...a meni nezeli poslat njen popis transakcija, samo mi je nesto sa mobitela poslala...jooj radi ovakvih stvari mi jednostavno dodje da odustanem od ovih krpica i svega skupa.
2014 12 09
24 sata ima vremena da se poništi plaćanje. Fina gđa.? Uf koliko ih ovjde ima....na vagone... Počni pratiti teme ovdje na forumu o pošti, slanju i plaćanju...vjerujem da će ti pomoći u idućem poslovanju sa finim gdjama...
2014 12 09
Samo ti znaš je li sjela uplata...i NIKAD bez obzira na finoću, ne šalješ prije istog čina... [:jezik] to je pravilo br.1 u ovom biznisu...
2014 12 09
ma znam nego posto je poslala transakciju imala sam puno obaveza i nisam uopce pogledala, i poslala...u gubitku sam za 75 kn...mislim nije to neka lova, ali opet novci su novci i svi smo tu radi toga...cesto pratim forum i prvi put sam se opekla... [:frustriran] poslat cu joj nek mi posalje nek popis transakcija ili joj pustam negativnu pa da vidimo [:ljut]
2014 12 09
tako je meni jedna tvrdila da je uplatila i klela se djecom [:ljut] nikad nije uplata legla niti se potrudila dokazati da je uplatila koji je nick te gđe? [:sokiran]
2014 12 09
Nema slanja dok ne legne. I to je to!!
2014 12 09
smatram da nije bas moguce da je ona uplatila bas na ime i prezime i moj racun a da to nije leglo, i opet kolika je mogucnost da se tad bas meni izgubila posiljka i tajice nisu dosle [:vrti]
2014 12 09
Dobro provjeri, jer si u žurbi, da nisi krivi iban napisala...
2014 12 09
1 2 3 4 5 ... 7