Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prokleta suradnja

Predlozaka imam i ja milijun na m zabi, to je samo sacuvana uplatnica za uplatu koja se moze desit ili ne. A ako nezna lozinke od maila moze direktno tebi na tvoj mail potvrdu poslat. Ne mora uopce na svoj.
2014 12 09
Lijepo ti njoj pošalji da na tvoj mail pošalje potvrdu o provedenom plaćanju (kad već ne zna šifre nijednog svog maila [:vrti] ), a evo i korak po korak kako da to napravi. Iako mislim da te smuljala... Imam m-zabu i stalno šaljem potvrde - neka ode na provedena plaćanja, klikne na uplatu prema tebi i dalje ovako: [slika:4c3a3bbc-67b3-4b3e-95fe-036cef8e6a20] [slika:f7ffcaaf-64ad-4588-92e2-c860c731b30f] [slika:0a078d5b-5356-4836-8fd1-e85dbda84d89]
2014 12 09
stanje tekuceg rn primatelja uplate je jedini dokaz. ostalo je mavala ti ne mavala. jer unutar sata jednog svaku transakciju mos opozvat sve i da si ju proveo. nek te fore mami doma prodaje, ako stara popusi, eto tajica ko nagrade. da ne mora krast sirota.
2014 12 09
Ali ona je uplatila i amen! Šta mi sad tu raspravljamo i sumnjamo, pfff.
2014 12 09
mene jedino ljuti cinjenica da ako joj opalim negativnu i ona ce meni, jos ce rec da sam joj vrece za smece poslala...-.-
2014 12 09
Čekaj da vidiš slike...i piše li stvarno ta karmen na omotnici. Ako uopće pošalje išta...
2014 12 09
kako je krenula, ostat ce ona bez nicka, pa neka peva borbene. [:smije]
2014 12 09
nije nista poslala...nazalost kako imam ziro racun onda ljudima uzme i po 8-9 kn radi toga, pa mi frendica da svoj, takav je dogovor...ali ja sam svoje ime napisala na koverti tako da nista od toga da je dosla obicna omotnica podrapana, cim mi je to napisala znala sam da mulja cijelo ovo vrijeme za kraj mi je napisala ovo : docu,ako hoces,cim saznam sve podatke,a ti ne muljaj da imas 32 god...ocito je tko mulja ovdje...pa kad ti mama i tata vide sta i kako radis,nezz tko ce proci super u ovoj prici...rekla sam ti radi sta god hoces ali vidit ces sta ja mogu sve...pozz ja imam svoj zivot za razliku od tebe...nemas novaca?ok ni ja nemam tajica nego smece...pozz
2014 12 09
osim kae uplatila nevidljiv iznos ipak je primila predmet koji tvrdi da joj nije ni poslan. i sve to za kaj? 75kuna? jadna ti majka, toe da se lopatom zveknes po potuljku sam onoliko puta koliko trea da postignes tjemenom razinu tla [:smije] [:place] [:smije]
2014 12 09
A ipak ništa od slika? A baš sam se veselila vidjeti kako će to izgledati :/
2014 12 09
spomenula si -jedna mama i supruga...ja sam odlicna i mama i supruga a ovdje nisam da lazem i muljam nego da zaradim nesto za sebe i djecu...meni je skinuto s rac a kako nisu na tvom nezz ni ja ni oni u banci...timuljas -nije tvoj racun od prijteljice bla bla sta si vec pisala gore...MENI TAJICE NISU DOSLE,jel treba nacrtat??zato sam sretna sto nema novaca na racunu...nek su otisli bilo gdje samo da nisu na tvom rac...pozz... sanjicak24 , prije 3 minuta ma ti mene probila??pa ostai neg ali vidit ces sta ja mogu sve jer hvala bogu svagdje imam veze...pa da vidim tko ima 32 god... sanjicak24 , prije 3 minuta hoces ostavit ostavi i ja cu tebi da mi tajice nikad nisu dosle...jer nisu a ti misli sta hoces... sanjicak24 , prije 2 minuta ostavi slobodno,ja ne zivim od krpica kao neki
2014 12 09
malestvarcice ne trebaš uopće više raspravljati, znači cura laže, ime i prezime, crna lista, negativna i što već slijedi. za osvetničku se ne boj, jer ti možeš dokazati da ona nije uplatila a laže da je, dok ona ne može dokazati da paket nije primila. ako ti ostavi osvetničku samo link na temu, bez brige ifashion samo da te upoznam s činjenicom da preporučena pošiljka ima šifru počinje s HRpa onda brojevi, kak se prate ne znam jer nisam nikada pratila preko pošte , nema potrebe kada je preporučena. Dakle, cura nije koza, izgleda da se niste dobro razumijele [:smijesi]
2014 12 09
cemu uopce ikakva daljnja komunikacija s njom o icemu? jedna stvar je potrebna svo vrijeme, nemala dva tjedna. dokaz o izvrsenoj uplati. ima ili nema? drugo, dva tj tvrdi da nije nista zaprimila, da bi se sad pozivala na nenosivi artikl. [:smijesi] te veze kojima se prijeti, sto je kazneno djelo, nek joj radije pomognu podastrijeti dokaz o uplati [:smijesi] ili sliku tajica. srecom, ti imas slike sto si poslala. pa moremo usporedit. [:smijesi]
2014 12 09
Koja sralona nemos virovat, zaljepi joj negativnu i link teme ispod , a ako ona tebi zaljepi skupi zivaca i sredi s adminkom, u medjuvremenu link od teme ispod osvetnicke dok se ne rijesi [:pospan] [:frustriran]
2014 12 09
Pa ovo nije za vjerovati [:vrti] Ovo je primjer da se mogu bojati i kupnje i prodaje. [:tuzan]
2014 12 09
1 2 3 4 5 6 7