Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prokleta suradnja

sanjicak24 , prije 15 minuta nisam rekla a si i poslala nisam te napala kao ti menesamo kazem kakva je koverta dosl i sta je u njoj,ocito su tajice u dobrim rukama sanjicak24 , prije 14 minuta da si ti* malestvarcice , prije 12 minuta smijesni ste..kao prvo ja sam svoju kovertu kupila na posti, onu sa mjehurcima unutra....i zatim sam poslala, a kako ja imam samo ziro racun posudujem racun od prijateljice za transakcije, tako da sigurno ne pise Karmen na koverti nego MOJE ime, dakle slikajte mi tu kovertu ako je zaista takva dosla...i takodjer mi nabavite te transakcije jer sam se posavjetovala sa nekim curama na forumu i ako mi to ne dokazete prijavit cu vas adminu sanjicak24 , prije 10 minuta slikat cu ono sto je meni doslo,i nemoj me zajebavat to ime pise na koverti, a koverta je iz poste ne obicna kaze mama. pise karmen radosevic,kao sa ziro racuna. tvoje ime ili nije,mene ne zanima,tako pise,adrese su isarane...kao da je netko izvadio sto je bilo unutra i stavio to... sanjicak24 , prije 9 minuta pise Karmen slikat cu...cim dodem...a ako hoces slobodno me prijavi ja znam sta sam dobila,stavit cu slike ako mogu tebi u povratne ako me budes i dalje napadala... malestvarcice , prije 8 minuta ne pise jer znam sta sam napisala na koverti, lazete i gotovo! mozete pitat bilo koga ko je sa mnom suradivao da je uplatio na taj racun i pitajete koje ime je pisalo u posiljci sanjicak24 , prije 6 minuta transakcije nemam kako nabavit,imam predlozak u kojem znas vec sta pise...ja se trebam sad ubit??a sta sam dobila...mene ne zanima tvoje ime pise karmen radosevic,bila to ti ili ta prijateljica mene ne zanima...dobro pa imam sogora,brata,kuma u policiji pa cu se raspitat cije je ime i adresa, a od sogorice najbolja prijateljica radi u raifaizen banci pa cu ju pitat da provjeri ziro racun,moze naci i adresu i sve
2014 12 09
sanjicak24 , prije 5 minuta briga me za ostale,znam sta pise na ovoj koverti...velikim slovima pise to ime i prezime kaze mama...a ja cu vc danas pitat sogoricu da zamoli prijateljicu da provjeri...uplacuje vam se na jeno ime a saljete s drugog??da ako slucajno bude neka frka vi nemate nista s tim... malestvarcice , prije 5 minuta jednostavno odete do banke i oni vam isprintaju tu transakciju...mozete provjerit sta god ocete, dobro ste ovo smislili... sanjicak24 , prije 4 minuta NE LAZEM!! cekala sam 3 tj tajice a dode ovo ijos me hoces prijavit?? hoces-slobodno ali pazi se,da ti ne bi s ovom kovertom dosla na vrata sanjicak24 , prije 3 minuta smislila??joooj ako ja poludim,imam troje djece i svoj zivot a ja se moram ovdje zajebavat da moram reci malestvarcice , prije 3 minuta slobodno dodjite...ali ja to nisam poslala, zao mi je! vi meni niste ni novce uplatili..ni nista. i sad vi mene uvjeravate da sam poslala rastrganu kovertu i u njoj vrece za smece..??? sanjicak24 , prije 3 minuta sigurno sa nekom balavicom sanjicak24 , prije 2 minuta haloo jesam ja rekla da si ti to poslala,ja sam ti od pocetka vjerovala i nisam te napadala kao ti mene sanjicak24 , prije 2 minuta uplaceno je,gdje su novci ne znaju ni oni u banci...a iskreno i briga me gdje su nakon ove posiljke malestvarcice , prije 1 minutu i ja sam vama da ste uplatili a niste. i nemojte me tu vrijedati...balavica? alooo sanjicak24 , prije 1 minutu docu ja ako nastavis mene okrivljavati...hvala bogu pa imam veza na sve strane pa mogu sve saznat... sanjicak24 , prije 1 minutu pa ti si prva pocela sa vrijedanjem... malestvarcice , prije 1 sekundu pa vrijedate i prijetite od pocetka...sa policijom i dolaskom na vrata, jedna mama i supruga nebi trebala imati takav rijecnik...
2014 12 09
evo meni je cura jucer dala br racuna banke a nje ne sreca pa mi je sluzbenica lijepo objasnila da bi novci isli na banku a ne na nju kao fizicko lice, mozda je to u pitanju
2014 12 09
Aha, počelo je...baba, deda, šogor, sestrična i od susjede mali rade u policiji, jedan poznanik baš radi na odjelu specijaliziranom za moje krpice...pošalji link na temu da fina gospođa vidi ovo što je netko napisao i objasnio kako doći do potvrde. Najbolja spika na svijetu- banka te odjebe jer imaš sve na net bankarstvu i neće ti dat potvrdu [:smije]
2014 12 09
uplatitelj treba tražit povrat uplaćenog novca koji tebi nije sjeo već se izgubio negdje u banci prilikom transakcije...pismeni prigovor banci i vratit će joj banka novac, ali trebat će izvod svih svojih transakcija na kojima se vidi da je novac skinut s računa i br. računa na koji novac nije sjeo, pa neka se banka pozabavi rješavanjem toga
2014 12 09
jedno je ziher, ta sirotica nije zdrava iza cela.
2014 12 09
sanjicak24 , prije 33 minuta jel nije uplata prosla?jos bolje,ni ja nemam tajica...ako cesnastavljat dalje s ovim vjeruj mi da cu napravit sranje...i kod tebe kad dodem nek svi znaju sta se salje (poslala ti to ili ne)...ja nisam dobila sta sam trebala sanjicak24 , prije 32 minuta pa zato sto si me napala da ces me prijavit adminu i da ja lazem,a najvise sto mrzim u zivotu su lazi...ovdje sam da zaradim da sebi nesto kupim i djeci...i da idem zajebavat i izmisljat??halooo,pa daj sanjicak24 , prije 32 minuta ti si prva pocela sa vrijedanjem...i da ces ovo-ono e pa isto tako mogu i ja svasta... malestvarcice , prije 28 minuta Gospođo, ja vas lijepo molim da pročitate sve sta ste sada napisali jer se izvrtavate u svojim lazima, provjerila sam m-zabu i preko maila mi lako mozete poslati dokaz o transakciji, ja samo cekam i citam sta pisete i nevjerujem...meni je svejedno ja za tih 75 kn necu propast, a vama kazem da uzivate u tajicama i nosite ih da svi vide kakvu ste lijepu stvar kupili preko krpica. lijepi pozdrav poljubac poljubac poljubac sanjicak24 , prije 25 minuta ja tajica nemam...a mail-a imam jedno 4-5 ali nezz sifre...pa jel ti mislis da ti ja ne bi poslala a isla sam i u banku i spremila predlozak...ne lazem i amen a ti balavice misli sta hoces...ja sam uplatila kako nisu na tvom rac ne znaju ni u banci a kamoli ja...samo nastavi s tim ovo ces ono ces pa cu ti doci na vrata nek ti mama i tata znaju sta i kako radis... sanjicak24 , prije 24 minuta ispada da lazem ali iskreno me nije briga ni sto ti nemas novce na rac jer ni ja nemam tajica...
2014 12 09
malestvarcice , prije 24 minuta a sta radim? saljem pakete prije nego sta dobro provjerim dal je sjela uplata pa se lijepo opecem, i draga vi ja imam 32 godine i jedino tko se tu ponasa balavo ste vi sanjicak24 , prije 23 minuta ja cu svakako nabavit sve podatke pa samo nastavi sa svojom teorijom pa cemo se vidjeti brzo.. malestvarcice , prije 23 minuta neznam sta sa time mislite postic ali sretno vam bilo. sanjicak24 , prije 22 minuta haha vidit cemo koliko imas god...32 imas a studiras??sjeti se malo sta si mi slala...ostavi neg prijavi me sta god hoces ali vidt ces tek sta ja mogu,jer znam da ne lazem...slobodno to napravi pa se vidimo ubrzo... malestvarcice , prije 21 minutu pravila ste se fina i ja sam vam vjerovala, neznam kako ocekujete da vam vjerujem dal ste uplatili ili ne, dal su dosle tajice ili ne, da li je dosao taj nikakav paket ili nije...situacije se neda nikako rijesitit i zato treba dobro promisliti da li se isplati uopce biti na krpicama i trpiti ovakve situacije za 75 kn sanjicak24 , prije 21 minutu postici cu mnogo ako nastavis sa vrijedanjem da sma ja kriva i da ces ovo-ono adminu,neg ocjena ili sat ja znam sta,imam predlozak vide se svi podaci a tvoje lako nabavim...da imas 32 god ne bi se toliko raspitivala za ovo suradnju,nego za te god mislim da se dosta stvari teba znati... MALO SAM LAGALA ZA GODINE ALI NATJERALA ME DA TO NAPRAVIM :PP
2014 12 09
malestvarcice , prije 19 minuta pa kad imate predlozak zasto ga ne posaljete? znate sta, odustala sam..neda mi se natezati...nista necu sa time postici sanjicak24 , prije 19 minuta ja sa uplatila i stojim iza toga,tajice dobila nisam nego smece da oram recci,poslali vi to ili ne,da li je netko u slanju to napraviomoja stvar nije ali imat cu sve podatke ako nastavis da ces ovo ono pa da vidimo tko ce izgubit a tko dobit sanjicak24 , prije 18 minuta pa predlozak mi je spremljen kako da ga posaljem to imam na mob spremljeno ne moze se slati...eto da imas 32 god znala bi neke stvari. malestvarcice , prije 18 minuta vi tvrdite jedno, ja drugo...i sad svako misli da je u pravu, previse se stvari izdogađalo da bi jedna drugoj vjerovale, sad je jos i inat i ljutnja proradio i situacija se nikako nece rijesiti.. sanjicak24 , prije 17 minuta slobodno ajde dalje s tim da ces jedno da ces drugo ali vidit cemo se onda kod tebe ubrzo...pozz idm djeci dat jest,necu se cijeli dan natezat oko gluposti... malestvarcice , prije 16 minuta pa kad ste vi toliko pametnija a neznate sifru maila? ili samo print screen mobitela ili ispis transakcija u banci,ima brdo opcija koja moze dokazati sta se desilo
2014 12 09
sanjicak24 , prije 16 minuta e tu si u pravu...ja tjeram svoje jer znam da je uplaceno...vi da e poslano,ok ali tajice nisam dobila,i tvrdis da ja lazem a lazes ti,da imas 32 god znala bi stosta...pozz sanjicak24 , prije 15 minuta nezz sifru maila,da me ubijes,nijednu neznam...a preko mob nista ne mogu jer mi je isklj racun zato ti nisam odg na por preko mob malestvarcice , prije 15 minuta nemojte me vise uznemiravat i ne pisite mi vise.hvala. lijep pozdrav. malestvarcice , prije 14 minuta da ste uplatili potrudili bi se dokazati da i jeste uplatili, to je sve od mene. zbogom sanjicak24 , prije 12 minuta uznemiravat?? ahahaha ...svasta jbt...rekla sam ti da ne mogu kopirat jer jepredlozak ne moze se poslat nikako...poslala sam ti sliku...ako ces ustrajat na tome i mene prijavit ostavit neg slobodno ali vidimo se ubrzo pa cu da provjerim koliko god imas...pozz malestvarcice , prije 6 minuta Odite na svojj profil, na pregled placanja, izbaci vam sve transakcije, kliknite na onu koju ste izvrsili prema meni, izbaci vam transakciju i dolje ima opcija "posalji potvrdu na mail". I posaljete mi potvrdu. ako treba ja cu vam sad na brzinu mail napraviti da imate sa cega poslati sanjicak24 , prije 57 sekunda sorry ali ces mi ti mail pravit...rucak mi je na stolu,cujemo see malestvarcice , prije 1 sekundu a nista onda kad dodjete do mene cete mi preko mobitela pokazat tu transakciju
2014 12 09
oh, prijetimo? [:smije]
2014 12 09
nadam se da ce u negativku stisnut link na skrinsot te fantomske uplatnice. stare vise od dva tjedna. [:smijesi]
2014 12 09
a nemoze jer se to jednostavno nemoze, da imas vise godina bi znala da se nemoze [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 09
nek meni dodje objasnit. mozda oci u oci bolje razumijem. [:smijesi]
2014 12 09
Blago svima nama sa svom današnjom tehnologijom kad sve pada u vodu jer se zaboravi pass za mail [:smije] A ona je tebi to uplatila, potvrdu ti neće dati i amen. A ovaj predložak je super...napravit ću ja predložak da sam ti uplatila miljun kuna, daj mi samo 5 min i bit ćeš bogatašica [:hihot] P.S. Ne znam kako točno funkcionira to slanje na mail preko ebankarstva, ali ne mora sebi na mail slati pa tebi proslijediti, kad uboga nema pass..direktno tebi na mail.
2014 12 09
1 2 3 4 5 6 7