Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim adminku...

da napokon banira osobe koje non stop otvaraju nove teme o sniženjima koja to uopće nisu! Pa zaboga,stalno ista imena i nebulozni pozivi na neka fantomska sniženja i to stalno od istih osoba.Da su barem jednom dobile ban,ne bi ih bilo barem 5 dana,a one su stalno tu. [:frustriran] [:frustriran] STOP THIS SALES IN THE NAME OF GOD!
2013 02 26
Hahaha fantomska!!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 02 26
AMEN!
2013 02 26
a valjda su doticne podmukle pa cim im tema nije u najsvjezijima je izbrisu, tako adminka ne stigne vidjeti, a one se oglase [:jezik]
2013 02 27
Napokon netko pametan [:smijesi] Slažem se [:sramezljiv]
2013 02 27
također se slažem... Mislim živcira me to što onda neke teme koje su fkt bitne i zanimljive ne dođu do izražaja...
2013 02 27
onda ih treba prijavit....al zaboga, itko tko je na krpicama barem malo svaki dan mora da je primjetio te bombarderke,a kamoli ne admin [:place]
2013 02 27
Ja sam ti jedan dan napisala takvu temu ali su se našle one koje se ne slažu sa tim i htjele su me izbaciti iz foruma zbog toga, ali im nije uspjelo .. [:frustriran] Takve treba banira..
2013 02 27
Nisam čitala tu temu i nemam ništa protiv sniženja koja to stvarno jesu,dapače.Al non stop izforsirano reklamiranje nekih nebuloza zaslužuje barem jedan ban mjesečno da se čovjek malo odmori jel? [:ljut]
2013 02 27
Pa istina, stalno su tu rasprodaje i to..Barem jedan dan da prođe bez toga.. [:sokiran]
2013 02 27
Draga celinez,očito ne zna nitko! [:sokiran]
2013 02 27
Oriflame-opet ti!! Za čudo!!! Jedno je kad netko piše rasprodaje i sniženja jednom tjedno a drugo kad to napravi 7 puta u 7 dana.. Ti si isključivo napala ljude zbog rasprodaja i aukcija bez opravdanog razloga jer te to živcira!!! Tako da, ova tvoja "napokon jedna pametna" ti ne ide u prilog! [:smije] [:smije]
2013 02 27
Oriflame nije očito skužila što sam ja htjela reći,al meni se neda objašnjavat po mali miliun puta.Tko je skužio skužio je.I nadam se da će adminka nešto učinit napokon [:boji]
2013 02 27
[:smijesi]
2013 02 27
Ja predlazem adminki da slozi dvije posebne teme: aukcija i rasprodaja, i da se moze samo u tim temama otvarati nove dosadne podteme koje su vezane na "akciju" i "snizenje"
2013 02 27
1 2