Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

kolači-hitno!!! :-p

cure, jel vrhnje za slag i slatko vrhnje isto??? Ili??? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] i onak usput ako imate koji receptic za kolačiće po mogucnosti bez pecenja, a da u njega potrosim oko 200 ml vrhnja za slag,koje mi ostalo od drugog kolača...al ga kopliciram haha [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 12 20
pa u biti jeste, svakako se dobije šlag, [:smije] [:smije] ali baš slatko vrhnje je mliječni proizvod, nešećereni dok vrhnja za šlag imamo one zaslađene inačice od biljnih masti tipa hole i ti neki, velika je razlika u okusu a što se tiče kolačića, možeš napraviti praline iliti truffles
2014 12 20
pola litre mlijeka i 20 zlica secera prokuvati i u to dodati 3 zelatina, staviti u frizider da se stisne, umutitit vrhnje za slag dodati u prethodnu smijesu i zajedno spojiti podijeliti u tri dijela jednaka, u prvi dodati mljeveni keks 300 grama, u drugi otopljenu bijelu cokoladu i u treci cokoladu s ljesnikom, kolac strava a napravi se za tren [:smijesi]
2014 12 20
Bounty,200 ml vrhnja,200 grama kokosa I 200 grama secera u prahu,pomijesati I staviti u lim I u frzider Kad se ohladi rezati pritice I umociti u cokoladu ili samo odozgora preliti cokoladu,ja samo prelijem Da,300 grama cokolade otopiti s malo margarina
2014 12 20
Prutice*
2014 12 20
Cure moje drage vi ste super [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 12 20
u ovaj kasni sat ja se idem muciti sa kolačima [:vrti] [:vrti]
2014 12 20
tak to žene rade, dok svi spavaju mi od planiranih 5 vrsta kolača još spečemo dodatnih 5 [:smije]
2014 12 20
Meni je to potpuno razlicito.. Ak imas petit kekse poslazi ih skuhaj puding izli na kekse..pa opet keksi i gore slag Gotovo za 20 min
2014 12 20
i ovaj je prekrasan jaffa kolac, napravite biskvit, ide 20 zl secera, 20 zlica brasna, 20 zlica ulja, 20 zlica mlijeka, prasak za pecivo i 4 jajeta, sve to umutite, prvo jaja, pa onda sve redom, posljednje je brasno sa praskom za pecivo, pecete 20 min na 200 stupnjeva ostavite da se ohladi i taj biskvit presjecete na pola, donju polovinu vratite u tepsiju a gornju izmrvite, dodate 5 zlica secera, 5 zlica pekmeza bilo kakvog i cijelu smrznutu narandzu i koru, izribate ju na trencu i sve dobro sjedinite i stavite na prvu polovinu biskivita i preljete cokoladom preukusun a brz
2014 12 20
3, 2, 1 ponoć je Lana peci [:smije] pozdrav cure [:poljubac] i hvala svima [:poljubac]
2014 12 20
supe recepti
2014 12 20
I koji si pekla
2014 12 20
da cujemo kak su uspijeli [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 20
[:zaljubljen] kolač od kikach91 [:poljubac] monte tortu jutros vanilin kiflice i počela rum kuglice [:zaljubljen] A to je tek početak [:hihot] [:hihot] hvala svima, recepti su super [:zaljubljen] Slobodno cure vi stavljajte još recepata [:smijesi]
2014 12 20
1 2