Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Njega kose prije/poslije peglanja

Pozdrav cure! Nedavno sam prvi put kupila peglu, dobio se posao, pa ajde trebaju vlasi biti malo urednije. Bila bih jako zahvalna kad biste preporučili proizvode koje nanosite na kosu prije i/ili poslije peglanja da se kosa što više zaštiti, jako brinem o kvalitteti kose, što je jedan od razloga zašto peglu nisam prije nabavila. što je recimo sa silikonom? jel to ok na kraju ili nije za kosu? i čime postignete sjaj kose kad se popegla? Hvala
2014 12 24
bolje se feniraj ovak ces se sprzit [:hihot] [:hihot]
2014 12 24
10 min prije peglanja nanesem sprej za zastitu od topline a poslje ulje za kosu iz avona, za vrhove :)
2014 12 24
Macadamia ulje, najbolja stvar ikada. [:smijesi] Vrijedi svake kune. [:smijesi]
2014 12 24
Moroccanoil to mozes naspricati poslje peglanja kose,kosa bude jako sjajna,samo se ne smije puno staviti,onda kosa izgleda kao masna.Ja bih ti preporucila da se ne peglas cesto,bolje je feniranje,manje steti kosi i manje se susi :) I redovno koristi masku za kosu,meni je najbolja maska sa keratinom.
2014 12 24
nažalost nisam vična feniranju same sebe. a baš me zanima što je vama često? 1x tjedno ok? legica - macadamia je za prije ili poslije? i bi li mi mogla poslati sliku baš tog proizvoda jer znam da ima više nekakvih varijanti. littleprincess, može malo podrobnije o tom spreju? isto je iz avona ili? ima li koja alternativa koju mogu nabviti u dm-u?
2014 12 24
Ulje stavljam na suhu kosu prije peglanja. [:smijesi]
2014 12 24
naravno,ja imam pantene sprej cini mi se ,svjetlo smedja bočica,imas i od syossa ,loreala i td. ja sam uzela najjeftiniji [:smije]
2014 12 24
da, da znam za ovu seriju makadamije, samo me zbunjuje sva sila ovih različitih pakiranja, pa ne znam koje je točno ulje, o koje nekakav sprej, gel ili što već ali budem pogledala. hvala
2014 12 24
Ulje Garnier baš za visoke temperature prije peglanja, nakon peglanja ne preporučam hrpu proizvoda zbog mašćenja kose...lak nikako na vrhove jer isušuje kosu jako...
2014 12 24
nadam se da ne narancasti, taman se vracam u plavo i mislim se potrositi na makadamijine proizvode
2014 12 24
je, dosta ih hvale..ali vidim da je cura u opis proizvoda stavila da narančasti plavu kosu.. a taman sam si tak lijepa platinasta [:smijesi] ..da ne ispadnem ko onaj Njofra sa sladolada na štapiću [:hihot]
2014 12 24
So cap maska od meda kod pranja, lorealov serum protiv topline prije i serum za vrhove pantene zeleni nakon peglanja...imam kovrčavu i suhu kosu, kod peglanja kosa mi je slama. Jednom tjedno mješavina ricinusovog i avokadovog ulja na sat vremena prije pranja. Ova kombinacija mi je idealna i kosa mi je meka i glatka [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 24
Ma ne narančasti plavu kosu. Ja sam plava, izblajhana, dugo ga koristim i kosa mi nije promijenila boju. [:hihot]
2014 12 24