Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Funkcija "Novčanik"

Jbt,ja mislila da krpe poludile kad sam to ugledala,mislila neka greška,kad ono... [:hihot]
2015 01 07
preloša mi je ova ideja dakle...ali ajde da i to vidimo,čekam da netko to prvi uradi pa nek se javi da škicnemo [:smijesi]
2015 01 07
Bilo bi dobro, kad smo vec dobili tu opciju, da dobijemo i temu pojasnjenja od admina.. ovako mozemo samo nagadati sta bi sve s time mogli.. ali da jos placam, za clanstvo recimo, u ovom kokosinjcu i kaosu, ne bih hvala
2015 01 07
meni se sviđa ova prva usluga, ali je još ne planiram uzeti bilo bi odlično da postave i uslugu, kao na litvanskim krpicama, da se može kupiti neka "verifikacija". za 6 mjeseci, 2-3kn, a ta verifikacija znači da se zna pravo ime i prezime kupca možda još treba proći po zakonskim regulativama
2015 01 07
Eto otišla i ja pa kliknula da vidim šta je to novo kad ono plati ovdje dvije kune ,ovdje tri kune ,a prodajem artikle po dvadeset i trideset kuna,ne kužim !pa to je za one koji prodaju skuplje stvari,pa da mu je oglas pri vrhu.Uostalom za to imaš plavi oglasnik pa plati.E je im novost!! [:kesi]
2015 01 07
Nije to naslovnicaaaaaaaaaaaaaaaaa. [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] Trazilica je u pitanju. Jel vi citate? Dvije su opcije: da istaknete oglas na 1 dan...znaci uneses haljinu, platis za tu uslugu i u nedavnim artiklima ce tvoja haljina stajati prva cijeli dan. Druga usluga: platis da 30 dana tvoja haljina stoji kao prva u kategoriji haljina. Sto znaci kad ja napisem haljina u trazilici, ti koja si platila to...tj vas 12 ce mi prve izaci.
2015 01 07
E pa to, koliko clanova ima na stranici, da pola plati recimo, opet bi od one prve oglas dosao na zadnju str. Ma bzvz jos bi nas i ode pljackali pff
2015 01 07
Ja nisam ni skuzila da to imamo dok nisam procitala ovdje,moje oko to zanemari ;-) Mozda su tako misli da ce se lakse raspoznat prevarantice,one sigurno nece placati,sl.kao na njuskalu?? Jedino se isplati ova mjesecna opcija,sobzirom na broj dana koliko artikal moze biti na vrgu, samo je zeznuto sa uplatom u novcanik, najmanja uplata je 6kn. Znaci treba uzet 4 po 1,50kn da se sve iskoristi. Ugl.dobra im zarada, da!
2015 01 07
ma prevarantice će i prve platiti jer će im oglas biti odmah vidljiv što je njima 2 kn ako zarade preko 300 [:smije]
2015 01 07
mene samo zanima kako ide sa plaćanjem, to nigdje ne piše jel se uzima kakva provizija od banke...
2015 01 07
tako je @pasgaro potpisujem [:sramezljiv]
2015 01 07
jao jao jao..bolje da su smislili kako ući u trag onima koje operiraju stalno tu i otvaraju 72 profila nebi li pokrali nekoga. neš ti novčanika... [:jezik]
2015 01 07
Geeeez, koliko ja znam takve usluge su inace bwsplatne na drugim stranicama tipa da personaliziras izgled. Ajme meni sve se svodi na plati plati plati
2015 01 07
Ajde vidjet ćemo i to kak će funkcionirati,možda bude sve naj,naj!! mene više izluđuje kaj čekam da se nađem za neke stvarčice ko da kupujem space shutel!! a ne stvari za klinku doma od 5 god.pa mi neda disat!
2015 01 07
Ajmo napraviti akciju ignoriranja izvlacenja nasih jadnih kuna iz dzepova. Ionako masno zaradjuju na nasoj aktivnosti preko reklama.
2015 01 07