Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoc administratora stranice!

Naime obrisan mi je artikl koji po nicemu ne krsi nikakva pravila...radi se o kostimu slonica za maskare za bebe...u rubrici djeca postoji podrubrika kostimi tu sam ga i svrstala ne razumijem zasto je obrisano i molim pojasnjenje sto sve spada u podrubriku kostimi za djecu i zasto je moj artikl obrisan?? Hvala
2015 01 07
Ja ga nisam izbrisala tako da je došlo do greške, kostimići su ok kategorija i vidim da ih i drugi postavljaju tako da slobodno postavite opet :)
2015 01 07
Hvala na odgovoru! [:smijesi]
2015 01 07
Meni je obrisana korpa za auto,za kupovinu.zar ni to ne ide??????
2015 01 07
Nedozvoljeni artikl. Krpice su za prodaju krpica/cipela/torbica/kozmetike i pribora za ljepotu [:smijesi]
2015 01 07
a da otvorite rubriku razno pa da ne bi bilo zabune više???
2015 01 07
Neće biti otvorena rubrika razno, za takve artikle imate neke druge sajtove, krpice su krpice [:hihot]
2015 01 07
Krpice su krpice,ali kozmetika nije krpica,oprema za ljubimce isto nije,ima dosta toga na krpicama šta nisu krpice pa se opet nalaze ili u posebnim kategorijama ili po forumu itd..pa zašto sada nebi uveli kategoriju razno ili napravite reda na stranici,bar bi znali di šta tražit.Ovako ima svega svugdi...
2015 01 07
pod ljubimce bi se trebala stavljati jedino odjeća za ljubimce to stalno čistim . kozmetika se stavlja na lice i gotovo ju svaka cura koristi pa ne vidim problem u tome. ali kutije, oprema za auto, kućanski aparati, kuhinjska pomagala, tanjuri, namještaj - to ne. vlasnici ne žele da se prodaje sve i svašta već samo ovo za što postoje kategorije. [:smijesi]
2015 01 07
Što je s dječjim stvarima - igračke, posteljina, namještaj i oprema za bebe. Gdje povlačimo crtu?
2015 01 07
Ok,jasno,može još jedno pitanje kad ste več tu,vezano uz ovaj novčanik,da li če biti moguč koji drugi način plačanja osim ovog preko mobitela?
2015 01 07
[:sokiran]
2015 01 07
soba stvarno [:place] ,dobro bar nije kuča [:hihot]
2015 01 07
dječje igačke se isto brišu isto tako i dodatna oprema za bebe...izadjalice i sl.
2015 01 07
Harpo slaba sam na igračke [:sramezljiv] Ne mogu kliknut...ne mogu [:hihot]
2015 01 07
1 2 3