Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Javna zahvala korisnici **Ametista**

cure o cijeni se morate dogovoriti sa Ametistom,,,,oprostite ali niti ime vam ne znam,,,,ali vam hvala do neba [:smijesi]
2015 01 07
jao super, i ja sam imala priliku da mi jedna gospoda ovdje napravi istu stvar...ali me zbilja bilo strah, posto vjerujem u to, nekako ne bi volila znati sto ce mi se desavati. [:sokiran]
2015 01 07
ajme koliko poruka u inboxu [:zaljubljen] [:hihot] cure odgovorit cu svima cim stignem
2015 01 07
Nemojte se bojati, neke stvari su nam suđene da se dese u zivotu,ali ostalo sami biramo [:smijesi]
2015 01 07
hahaha [:hihot] ...ćiri bu-ćiri ba...rogovi....previše gledam scary filmova.. [:smije] ...ja osobno vjerujem u te horoskopske znakove i sve njihove karakteristike...pa kao tipična bičina ne volim velike promijene i iznenađenja....tako da mi je i to uvijek bilo baš ćiribu [:hihot]
2015 01 07
ali lijepo je znati ako se nešto može promijeniti i neke bitnije stvari hoće li se realizirati.
2015 01 07
mishell nisam niti ja osobno vjerovala ali me baš jedno pitanje interesiralo i sada čekam da vidimo šta i kako,,otprilike mi je rečeno kada pa budem vidjela ali ono što mi je napisala o meni,,,o obitelji,,,poslu,,,vezi,,,sve je pogodila,,,a imam dokaz da je istina ali ona nema jer me ne poznaje,,,,imate tu temu Astrologija, Tarot pa ju nađite i vidjet čete moju poruku
2015 01 07
mene strah što bih mogla saznati... [:smije]
2015 01 07
evo moje jedno iskustvo...na nagovor mojih ludih frendica,one su slale SMS poruke na neki tarot br...i kao sve im je pogođeno,sve super....i ajde odlučim se i ja nakon par dana to isprobati....i stvarno ukratko mi je opisano nešto o mom životu...ali glavno pitanje mi je bilo o zdravlju,jer sa tim imam dosta problema u zadnjih par god.....a odgovor na to sam dobila,da u mom organizmu postoji neko strano tijelo koje narušava moje zdravlje [:boji] ....WTF...kakvo sad pobogu strano tijelo!!!??? odmah me asociralo na vanzemaljce [:smije] [:smije] [:hihot] ....ili nekakve parazite [:boji] ....to je bilo prije par god....i vjerujte mi uvijek se toga vanzemaljca sjetim...horor...hahahah [:hihot]
2015 01 07
možda si progutala nešto... [:smije] [:smije]
2015 01 07
ne vjerujem u te tarote,,,televizija ih je puna,,,samo gluma i slično,,,kako kažemo,,,daj ljudima kruha i igara i bit če dobro,,,,evo ovo sam slučajno naišla,,,cura se stvarno ne reklamira niti slično već se sama javila na temu i evo dobila sam odgovor na neke stvari iz prošlosti a i neke kroz bržu budučnost,,,a dalje budem vidjela,,,
2015 01 07
hahaha..barem da sam nešto pojela što bi mi pomoglo da se riješim suvišnih kalorija...da podjelimo pola-pola....ovako mi se čini da se netko od nas dvoje previše tovi...a i mogu se tješiti da to nisu moje kile,nego moga gosta.. [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 01 07
Ametista je predivno stvorenje; duboko intuitivna osoba koja se ne bavi površnim i perifernim stvarima; temeljita, pouzdana i predana - thumbs up [:kesi] !!!
2015 01 07
Hvala wizardici, jos jedna kvalitetna teta s krpica s kojom sam nedavno imala suradnju i tako malo zapocele razgovor, a eto nepoznajemo se ! i hvala svima na podrsci i na povjerenju [:zaljubljen]
2015 01 07
1 2