Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Prekoruka za brzi i fini kolač :)

Pozdrav cure! Sutra mi dolaze gosti i sve imam isplanirano samo neznam koji bi kolač radila, treba mi nešto što je jednostavno da se nemoram mnogo mučiti, a da je fino. Imate li kakve preporuke? Unaprijed hvala [:zaljubljen]
2015 01 09
upravo vidim da mi se potkrao tipfeler u naslovu- *preporuka [:hihot]
2015 01 09
Pozdrav, imam u zabilješkama puno brzih i finih kolača, ali zavisi od kojih sastojaka želite, imate li ih doma ili ćete kupiti, pozz
2015 01 09
Oprosti što upadam, ima li tko dobar recept za lava cake.. miss007 preporučila bi ti čudo od čokolade (ima na coolinarki) i dunavske valove [:zaljubljen]
2015 01 09
Zaboravila sam napisati da ovaj kolač nisam pravila kao tortu, već kao kolač, rezala sam ga na kocke, pozzz
2015 01 09
brze krempite... lisnato tijesto ili gotove kore,krema 4 galetta pudinga vanilija ,4 šlag pjene umutit u 1,5 litru hladnog mlijeka ,posložit i to je to! Ne može brže a ukusom fantastične
2015 01 09
Čokoladni biskvit tipa za browniese i gore poslažeš banane i preliješ preljevom za torte.Brzo gotovo,nema puno posla a preprepreeefino.Možeš i nutelom premazat biskvit.Njam [:smijesi] [:kesi] [:kesi]
2015 01 09
Možda se i ovo računa kao kolač [:sramezljiv] Red petit keksa - red čokoladnog pudinga (2pudinga u 8 dcl mlijeka, šećer po ukusu + umiješaj npr. pržene, mljevene lješnjake) - red petit keks - red pudinga od vanilije ( isti omjer puding-mlijeko + umiješaš kokos) Ukrasi ribanom čokoladom, glazurom, šlagom.. Po želji :D Finoooo [:zaljubljen]
2015 01 09
jel zna koja recept sa sirom, tipa da je red nekakvog prhkog biskvita koji se ne valja, red sira i opet biskvit?
2015 01 09
cureee, ja bi kolač sa puuuno kreme, naravno da je fin i brzo gotov [:hihot] [:smije]
2015 01 09
uuuh, ja bi ovo s pudingom [:zaljubljen] [:zaljubljen] muffini su odlično rješenje za ekspres kolač [:kesi]
2015 01 09
njeSra [:ljut] [:ljut] a, baš sam danas mislila bit na dijeti,,,,,grozne ste,,,,sve, skupa,,,, [:jezik]
2015 01 09
Joj cure hvala puuuno na svim prijedlozima [:poljubac] pomogle ste mi odabrati što ću raditi [:zaljubljen] tinkipinki propade dijeta [:hihot] [:hihot]
2015 01 09
oooodlican hvala ti vgiener, obozavam kiselkasto, a i visnje u kolacima, opcenito !! bacam se na posao :D i taman mi ih je ostalo od dunavskih valova:))
2015 01 09
ajmo cure, dajte neki prijedlog za kremasti kolač (bez voća) brziiiiiii
2015 01 09
1 2