Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koji je vaš stil odijevanja?

Pozdrav svima :) Što najviše volite nositi? Moram napomenuti da se moj stil mijenja iz dana u dan...odnosno oblacim se kako sam taj dan raspolozena :P volim se sredit,volim biti u trenirkama :) a nekada mi se dogodi dan kada bi ga rado provela u pidjami :) Koji je vaš stil odijevanja?kako biste ga opisali :) [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 10
Volim 70te i 30te. Kod mene nema trenirki i sportskoga. Volim gotičke, boemske i elegantne stvari. Opisala bih svoj stil kao gothic meets boho. Nekad je avangardan, minimalistički, a često eszravagantan i neobičan. Volim isključivo tamne boje. Također i sequin teksture, sjaj i glamur.
2015 01 10
uglavnom crno oblačim iako te boje najmanje imam u ormaru :) nista darkerski ili goth stil, jednostavno crna boja mi je super, paše na sve, nekako sam ozbiljna s njom, volim iskombinirati crne traperice, običnu crnu basic majicu i npr sad sam uzela sive šljokave vanse i meni je to super :) jednostavan stil, ništa pretjerano, s kojim upadljivim markiranim detaljem npr sat, remen, torba
2015 01 10
Kako kad. Ako sam rapolozena za sredivanje onda je tu kosulja , statement ogrlica ,gleznjace , brdo parfema :P , fancy torbica ,kaput ..a ako sam lijena za to onda odaberem neku toplu hoodicu , starke ili cizme ,satchel torbu i parku :)
2015 01 10
Kad kažem da sam modna dizajnerica, ljudi bi očekivali vidjet high fashion odjeću na meni, lude kombinacije- no eto, ja po toplijem vremenu furam tajice(uudobne su a i bed mi je kupovat trapke jer imam tanki strukić i guzicu pa nikak da naiđem na prave), majice jednostavne, vestice i kardigane. Uske tajice/hlače, pa vestica, pa trenirke- uglavnom- potrošim puno previše vremena razmišljajući kaj da obučem, pa na kraju ispadnem najčešće ful ležerno. Iako me obavezno primi jedan dan u mjesecu kad se sredim ful. Imala sam i grunge faze prije, i one kada sam nosila nespojivo, no prošlo me. Sad počinjem furat neki minimalizam- a divim se Japancima kolko dobro mogu isfurat neke stvari (ja probala i izgledala grozno, ko jadni kretenko bez očiju..) [:zaljubljen] Al suuper su mi britanci i britanke, odmah bi se preselila tamo pa da ih gledam cijeli dan. [:zaljubljen]
2015 01 10
Ja volim siluete neobicne stvari sve sto me takne u zicu da je sa daskom rocka i pobune. Niiikkkad trenirke ni u ducan do kuce samo po kuci...
2015 01 10
Hehe vrlo slicno Ronnie, obozavam 20-30te, i 60-70te, volim i dizajnere kao npr Rick Owens i sl, jako volim haljine, maxi haljine, suknje, sakoe, volim viiisoke pete, nakit (pogotovo vintage), volim sve boje (i neboje) osim roze (ona mi bas nikako da sjedne...onak recimo prljavija roza jos nekako ali rozo roza nikako). Obozavam karirano, geometrijske uzorke,modernisticke uzorke,... Ne znam kak bi nazvala moj stil,mjesavina je puno stilova, doslovno kako se osjecam odredeni dan, nekad sam 60s, nekad 90s, nekad 20s, a nekad u fluffy Snoopy pidjami [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 01 10
Ja volim samo elegantno damski [:zaljubljen]
2015 01 10
doma casual, sportska elegancija; posao business elegancija, damski, ponekad malo ubačenog casual...
2015 01 10
Hvala curke na odgovorima...svaka ima poseban stil...nekada primjetim u gradu..cure kao na liniji,sve na isti kalup..meni je nesto na nekome predivno,a na meni npr. izgleda smijesno..
2015 01 10
ja sam svestrana i ne mogu se svrstati niti u jedan specifičan stil odijevanja. danas se osjećam ženstveno pa ću obući neku romantičnu haljinicu, sutra se osjećam nabrijano, pa ću biti opaka rokerica u bikerskim čizmama i kožnoj jakni :P al imam i klošarskih dana kad mi se neda ništ, pa do trgovine odem u trenerci natrpanoj u uggsice i nekom puloveru [:sramezljiv]
2015 01 10
uvijek nešto drugačije, što mi se svidi to nosim [:smijesi]
2015 01 10
jckutak, istina, grad je prepun kloniranih cura... svaki dan mi se učini da sam curu već vidjela negdje... [:hihot]
2015 01 10
..ovisi kako se taj dan osjećam...zavirim u svoj ormar i odaberem od stila do boja..Mogu se u većini stilova i boja osjećati ugodno i lijepo...Uglavnom, koji me znaju kada me vide znaju kako sam.. [:kesi] [:smijesi]
2015 01 10
Ja jako volim ženstvene komade odjeće. A za svakodnevnu kombinaciju biram udobnu obuću,skinny jeans traperice,majicu neutralnu ili s uzorkom i sve skupa zaokruženo dobrim kaputom/kožnom jaknom i torbom. Za izlaske biram visoke pete,krznene bunde,fine košulje. Uvijek ću odvojiti novac za dobru jaknu,kaput,bundu,kvalitetnu obuću a i nakit. a i parfem. Ma ja sam propali slučaj sve novce spiskam na robu. [:smije]
2015 01 10
1 2