Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koji je vaš stil odijevanja?

Preko tjedna najobicnije.. tamne traperice i jednostavne veste od finijih materijala uz moderne tenisice ili crne kozne cizme a vikendom za clubbing uske crne haljine najcesce.
2015 01 10
MILLT2 svaki dan mi se učini da sam curu već vidjela negdje... heheheh istina
2015 01 11
Trenerke i samo trenerke [:smijesi]
2015 01 11
ja sam koma što se tiče stila,par puta sam otvarala slične teme i mnoge korisnice su kometirale kako sam izbirljiva...i da mi svaka dlaka smeta...ne znam je li samo kod mene ili ima još cura...ali ni u čem se ne nalazim...sve što obučem iz ovih high street dućana na meni izgleda kao da me kuga poharala...mrzim košulje...i tu je najveći problem (ove godine ih je bilo more),ne volim V izreze...volim majice strech s okruglim izrezom svih boja...merzim hlače na peglu (crtu) i mrzim rifle...volim tajice (a u njima ne možeš na posao-ima gdje su neprimjerene),volim jeggins,leggins,treggins sve što ima puno elastina bez cifa samo pasa...obožavam pleteninu iako se ne mogu pohvaliti da je imam puno...ali žudim za tunikama pletenim okruglog izreza obavezno dugih rukava jer 3/4 mrzim u svim bojama...obožavam šljoke i sjajne niti (konac) jer mi je sve sterilno zbog ravnih linija pa to malo podigne...super su mi statement ogrlice jer svaku kombinaciju mogu podići...volim trenerke ali samo dukse jer se pamučne razvlače kao žvaka posebno na koljenima...gornji dijelovi okrugli izrez ili kapuljača,ali bez cifa...mrzim blijede boje...jer sam blijede puti...od cipela...uf tu sam tek problem...volim ravne gumene džonove zbog amortizacije...tipa Fly balerinke ili cipele...čizme visokih sara na cif i gležnje na cif s malim petama do 4cm ili ravne (mrzim vezanje)...da bar naprave i patike Nike bez vezica [:hihot] [:hihot] ...od nakita...naušnice za njima sam luda i prstenje,ali široko i to samo jedan takav nosim na ruci...mrzim lančiće i narukvice jer sam smotana i za sve mi zapinje...torbe srednje veličine praktične s dvije ručkice za ruku i remen širi za dijagonalno nošenje (mrzim pomodne Celine tvrde i sve ove wona be)...volim šešire,kape i šubare...ali nikad ne nađem koji mi odgovaraju...obožavam pašmine jer isto podižu jednostavne kombinacije...
2015 01 11
Bluze,, duge vunene suknje, midi vunene suknje, samo da su suknje [:sramezljiv] , kožne bikerske čizme, gore bunda, kožna jaknica. To trenutno, po ovom vremenu. Uglavnom sam u suknjama i haljinama, rijetko nosim hlače. Jako mi je drago da se boyfriend kroj hlača vratio u modu, pa sam ponekad u njima. Navečer uvijek kombiniram neobično i naizgled nespojivo, pa ispadne uglavnom dobro.
2015 01 11
@amaly31lee, ako ne voliš košulje možda da probaš sa bluzama ili košuljama ruskog ovratnika? meni se celine torbe nikako ne sviđaju.
2015 01 11
ProDanovich hvala...da takve sam si dvije kupila i super su...jako su skupe jer naravno to je ipak u komadu košulja i od boljih materijala i neobičnih šara...ali isplatilo se...
2015 01 11
Mislim da cu danas provesti dan u pidjami.. [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 11
klošarski [:smije] po meni je bitno da je djevojka uredna i njegovana, da se to vidi i onda joj svaki stil dobro stoji... a ne ono loše izvedena šminka, maskara od prije tri dana, neuredna kosa, žvaka umjesto paste za zube, pa zaboravi staviti dezodorans i sl. [:boji] mislim da danas previše cura plaća jako skupo stvari tj. odjeću a izgledaju jako jeftnio ... baš apsurd
2015 01 11
mexicana slažem se s tobom...i da zaboravih napisat...obožavam boje:ljubičasta,boja orhideje,bordo,burgund ili boja vina,dijamant zelena,indigo plava,ciklama boja,žuta jarka iako sam je prije mrzila,antarcit i boju čokolade
2015 01 11
ali žudim za tunikama pletenim okruglog izreza obavezno dugih rukava jer 3/4 mrzim u svim bojama...obožavam šljoke i sjajne niti (konac) jer mi je sve sterilno zbog ravnih linija pa to malo podigne amaly31lee bilo je u lidlu pletenih tunika, dugi rukav, blago strukiranih, baš s tim koncem zlatnim prošivenim ... baš izgleda onako decentno... jedino izrez nije okrugao već je dolčevita, ako ti to ne smeta. ja dobila jednu, ali izgleda da će završiti kod moje mame u ormaru ako joj se svidi, meni je velika ne vjerujem da su im cijene visoke, sigurno nije više od 70 kn
2015 01 12
1 2