Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Disco role - iskustva...?

Još od prošlog ljeta gledam nove disco role. Bile su 800kn, sada su 500kn. Vidjela sam da dosta cura prodaje nove role, znači s nečim su nezadovoljne. E sada mene zanima s čime. Neke u svojem oglasu napišu da nemaju vremena za rolanje, i to je razlog. A ne bi htjela davati 500kn i da i meni stoje u ormaru. Rabljenih nema, osim onih iz 1980g... [:kesi] Ima li ih netko da podijeli mudrosti sa mnom?
2015 01 11
Ja sam svoje prodala jer sam presmotana za rolanje i više puta sam se razbila [:hihot] A i desno koljeno mi nije baš u potpunosti funkcionalno tako da se držim radije bicikliranja [:smijesi] Doduše, ja nisam imala disco role nogo sportske Rollerblade. Nemam ti ništa pametno za reći [:kesi] Sretno u potrazi!
2015 01 11
I ja imam klasične role, i ne uživam baš u rolanju, jer nisam najsigurnija na njima. Dobro je kada rolam, problem je ustajanje, prelazak raznih prepreka... Zato mi se čini da bi sa dico rolama, koje su stabilnije i imaju naprijed onaj čep, bilo sve malo ugodnije...
2015 01 11
To vam je sve stvar vjezbe. Nebi preporucila disco role jer treba puno vise rada nogu,manji su tockovi,brzo se umorite i brze dode do bolova u nogama. Sto se tice stabilnosti meni su bolje inline samo treba malo vjezbat ravnotezu,pobjedit strah od preskakanja prepreka.
2015 01 11
Možda trebam napomenuti da nisam više toliko mlada, a samim time niti spretna. Ne rolam često, pa bi željela da ti malobrojni izlasci na rolanje budu za gušt, te da ne moram razmišljati da li sam od sutra na bolovanju... [:hihot] Volim se i klizati, te mi je velika razlika imaju li klizaljke napred zupce, ili ne. Sa zupcima mi je super, bez njih kao da sam prvi puta stala na led... Zato sam pomislila da bi mi disco role bile bolje... [:smijesi]
2015 01 11
Nisam ni ja bas curicak samo se osjecam tako. Najbolje ako mozes posudit od nekog pa malo probat. Meni je opustenije rolanje u inline rolama
2015 01 11
Na žalost nemam nikog sa disco rolama... [:place]
2015 01 11
A koliko ti je godina ? [:smijesi]
2015 01 11
39, a po tvojem korisničkom imenu, možda smo vršnjakinje...? [:smije]
2015 01 11
Yes,htjedoh reci i ja vozam role i redovno se zabijem u zid [:smije]
2015 01 11
[:kesi] Ima još jedna situacija; ja bi trebala biti oslonac kćeri, koja se uči rolati... [:hihot] Kada smo tek počeli, klinac je bio u kolicima, ja se držim za kolica, a Dražen drži malu... E sad, klinac je prevelik za kolica, nije zainteresiran za rolanje, pa bi ja išla sama s njom... [:vrti]
2015 01 11
Ja imam disco role [:zaljubljen] ali nisu na prodaju hehe [:hihot] imam 30 godina i još se rolam svaki vikend [:smije] Meni su definitivno bolje od ovih novijih, stabilnije, jer one sa kotačima po sredini (probala sam) ne mogu držati ravnotežu, noge mi se odmah skvrče u X [:smije] [:smije] a o padovima da ne pričam. Ja sam svoje kupila preko neta, ima baš stranica sa disco rolama. Skuplje jesu, ali stvarno se isplate za te novce jer ja svoje već 6 godina imam.
2015 01 11
Draga, baš ti hvala na javljanju. Ovo su Rio Roller, sada su 500kn nove, tu u Zagrebu. Piše da su brze, čak abec 7, što me baš ne oduševljava, jer mi brzina nije važna, već stabilnost i sigurnost... Znači ipak jesu stabilnije od inline rola... [:smijesi]
2015 01 11
Meni koja slovi kao nespretna definitivno jesu [:hihot] Samo gledajte da nemaju plastične kotače, a sve su većinom abec 7 sad.. bolje su jer idu na sve terene, nema opasnosti od pada, kočnice su naprijed.. i da niste nikad stali na role, u roku 2 dana bi se privikli na njih. Moje su bile nekih 800kn i to na sniženju [:smijesi] i sad ću curama iste kupiti, sigurnija sam s njima. Ako vas je neki strah, uvijek možete uzeti štitnike za dlanove i koljena za početak i nositi ih ispod trenirke dok se učite.
2015 01 11
Koje su to role, gdje ih ima? Na ovima piše da su kotači od poliuretana. To je neka plastika, to onda nije dobro?
2015 01 11
1 2