Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Baš bi bilo lijepo...

Hjooj, andriana, evo škincut ću [:sramezljiv] Amaly, baš lijepo :) :) :) Redhair, blago tebi kad si mogla trošiti 500 kn.. za mene je to luksuz.. ali eto [:smijesi]
2015 01 12
Andriana bas lijepo od tebe
2015 01 12
A sto se tice odg ns tvoje pitanje stvarno minimalno trosim na srbe jer dok platim rezije hranu ne ostane puno jet supruj ne rafi a imamo i curicu tako da i meni bi bio luksuz 500 kn potrositi ma sebe [:sokiran]
2015 01 12
[:smije] [:smije] Branka85...
2015 01 12
[:smijesi] [:smijesi] cure moje kad mi je bilo najteže cure na ovik krpicama su me držale, pomogle mi, podupirale i savjetovale i zato nisam potonula u tuzi koja me snašla. Puno to znači, i više nego možete zamisliti, pa zašto ne rasveseliti dragu curu, ma bilo koga.......
2015 01 12
Sori puno gresaka u pisanju preko moba sam a i mala stalno hoce pisati [:smije]
2015 01 12
andriana slažem se...i da nekad si se na krpicama dva puta od glave do pete mogao obući...sada i krpice postaju sve skuplje...a 500kn je puno...i kad radiš i kad ne radiš...ne vjerujem da neki roditelji mogu toliko mjesečno izdvojiti na garderobu školarca...
2015 01 12
i da, to sam vas htjela pitati.. vas koji ste od samih početaka ovdje.. kakve cu cijene prije bile, artikli, teme na forumu... ?
2015 01 12
500kn sam mogla trošit dok sam bila učenik i živila sa starcima jer mi za krpe nikad nije teško radit a sad sam u depresiji jer ne radim za krpe nek za stanarinu al milijuni mi nebi bili dosta za krpe zato me mesecima nije bilo na krpicama
2015 01 12
Andriana, stvarno svaka čast! Lijepo je vidjeti da ovdje još uvijek ima dragih cura koje vole razveseljavati ostale, a da nisu tu samo radi zarade [:poljubac]
2015 01 12
Da stvarno, otkad zaista postoje krpice? Zna li neka od vas? Ja sam tu malo više od godinu dana.......
2015 01 12
Hvala klarita, ja zaista nisam tu samo za zaradu [:kesi] [:kesi] ali ima ovdje zaista i krasnih cura [:zaljubljen]
2015 01 12
Ja sam od studenog 2013 a mislim da su krpice od 2011 ili 2012 nisam sigurna bilo je o tome rijec vec
2015 01 12
Nikad dosta krpica, kupis jednu stvar i dok uspijes odvojiti za drugu, ova prva vec je nenosiva [:hihot] . U zadnjih par mjeseci sam uspjela dosta šopinga obaviti, posao je imao svoju dobru fazu i sad će opet valjda dobro krenuti. Koliko uspijem se zamijeniti, zamijenim na krpicama, to mi dobro dođe. Ali kad kupujem ili se mijenjam, pažljivo biram da to bude nešto što će mi se stvarno sviđati i što će mi poslužiti, da ne bacam novce bezveze. [:smijesi]
2015 01 12
Ronnie, tako i ja. Prije sam se mijenjala za gluposti koje uopće ne koristim, uvijek mislim trebat će mi. Sada samo za ono što mi stvarno treba i što si ne mogu priuštiti iz trgovine. :)
2015 01 13
1 2