Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ideja za prodaju - što kažete?

Ponudila sam par svojih artikala korisnicama , no nažalost ili se nisu javile ili nisu bile zainteresirane mada sam ponudila i posebnu cijenu [:tuzan] ..Tako da mi ovo i nije bilo baš najugodnije iskustvo, no nikad se ne zna [:smijesi] ...Uglavnom-veliki plus za ovu temu [:zaljubljen]
2015 01 13
Osobno, imam malo omiljenih artikala, ali čak ni njih sve ne bih kupila. Polazeći od toga, ne bih nudila nikome takvo nešto. Znala sam ponuditi zamjenu, to mi je ok. I ako netko želi nešto kupiti, uvijek može ponuditi svoju cijenu - pa ovo je plac ionako. Možda griješim, ali meni je to neugodno i maltretiranje.
2015 01 13
Ja bih voljela da se meni javi netko iz omiljenih i tako mi ponudi. A osobno se nikad ne bih javila curama koje su moje artikle stavile u omiljene, upravo to, osjecam se kao da ih vucem za rukav, bezveze. :D
2015 01 13
Meni se jos nitko nije javio tako, a iskreno, bila bih odusevljena time! Mene je pak s druge strane strah ili neugoda da me se ne popljuje... Kako bilo, super ideja! [:zaljubljen]
2015 01 13
Curke ako sam ima mojih stvari u vašim omiljenima, javite se, ljudi smo, dogovorit ćemo se! hehehe [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 13
ja sam to ucinila dva puta i oba pozalila [:hihot] u prvom slucaju sam odlucila pokloniti artikal samo da mi vise ne smeta u sobi javila sam se korisnici kojoj je taj artikal bio u omiljenima s ponudom da joj ga zelim pokloniti i da je njena samo postarina.. dobro me posr***..mogla je samo reci hvala ne bih... no, ima nas svakakvih u drugom slucaju sam ponudila curi svoju torbu koja joj je bila u omiljenima u zamjenu za njezinu torbu koja je meni bila u omiljenima. sto se tice cijene, razlika je bila u 5 kn.... isto sam dobila hladan tus ne znam sto bi mislila, ja bi rado primila takvu ponudu i rado bi je ponovno poslala, ali se iskreno ne usudim [:tuzan]
2015 01 13
zašto ne? pa tu smo da prodajemo i kupujemo [:smije] [:zaljubljen]
2015 01 13
Sad ste me malo obeshrabrili, a ja bih svima smanjila cijenu. [:hihot]
2015 01 13
Ja bih jako volila da mi se jave cure od kojih imam stvari pod omiljenim. Da li se vama dogodilo da vam netko kupi kao meni npr. kaput i kupi te ga oglasi po duplo većoj cijeni i proda, ostala sam šokirana. mislite li da je to ok?'' [:pospan]
2015 01 13
Također sam nudila i znala sam prodati, ali i biti odbijena ili uopće ni ne dobiti odgovor. Meni se ponudilo par puta i ako sam bila u mogućnosti, kupila sam. To mi je super i ne vidim ništa loše u tome. [:smijesi]
2015 01 13
btw. pozivam vas da mi ponudite jeans kosulju! [:hihot]
2015 01 13
@bella Da, događalo se. Ali neka, meni je bilo ionako bitnije da se riješim nečega, nego da gledam kako je netko više zaradio od mene na istoj stvari. Ja sam par puta bila ponudila, sjećam se da sam odjednom bila napisala kojih 10 poruka raznim curama i samo od jedne sam dobila odgovor, da trenutno nije zainteresirana za kupnju.
2015 01 13
Ja sam dosta puta nudila svoje stvari i činit ću to i dalje! Neke cure reagiraju super, zahvale se, a jednom sam čak dobila i hladan tuš od šinjorinice koja mi je rekla da ako je ona nešto stavila u omiljene ne znači da će to nužno i kupiti i baš sam se jadno osjećala! [:tuzan] Svakako mislim da vrijedi pokušati! [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 13
ja sam totalno za to :))))) cijelo vrijeme sam razmišljala o tome, ali sam mislila da to nitko na krpicama ne prakticira pa nisam niti pokušavala :) dobra ideja i zašto ne probati... ja bih bila sretna da mi se netko javi tko je artikl označio kao omiljeni, jer ja označujem samo oen artikle koje planram kupiti kad ću imati kunica :)
2015 01 13
Meni je to isto ok. Ako sam pri novcima, a stvar mi je u omiljenima i još mi se nudi povoljnije - naravno da ću kupiti. Odlična ideja!
2015 01 13