Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ideja za prodaju - što kažete?

možda,treba probati [:smijesi]
2015 01 13
imate li mozda jos koju ideju za poboljsati kupovinu i trgovanje? meni nikak da krene a imam dosta stvari...gdje se vi reklamirate? sto jos radite? "trpate" li se gdje?
2015 01 13
Ja nebi nudila prodaju, eventualno zamjenu ako nam se omiljeni poklapaju.vise bi volila da se jave sami sa svojim prijedlozima o cijeni ako im je nesto preskupo a bas zele.isto tako nebi ni ja volila da mi se nudi jer uglavnom znan sta iman u omiljenima, a bas zelin, a sta iman eto tako jer mi se svidja a nisan sigurna da bi uzela.znaci dogovori i ponude da, ali bas nudjenje ne.. [:smijesi]
2015 01 13
a da jednostavno cure koje misle kupit neki "omiljeni" proizvod kontaktiraju prodavača sa prijedlogom niže cijene?? [:hihot] [:hihot] da se mi prodavači ne moramo blamirati sa hiperaktivnim lajkarošicama [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 13
a eto, glede reklamiranja i trpanja [:hihot] [:hihot] [:hihot] tu sam na temi [:smije] pa valjd će se netko javiti [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 13
Ja sam ovu temu otvorila da vidimo koliko ima zainteresiranih za takvo poslovanje, da se pročuje i da možda postane normalna praksa na krpicama (ne bih da se pretvori u puko reklamiranje). Bilo bi dobro kad bi prodavač mogao u oglasu postaviti i nuđenje manje cijene (tko je bio na aukcije.hr zna kako to izgleda). Sustav bi onda prodavača obavijestio da je netko poslao određenu ponudu i ako bi prodavaču odgovaralo, on bi potvrdio ponudu i dogovorio se s kupcem. Ali to su sad već tehnikalije. [:hihot]
2015 01 13
Ja sam par puta dobila takve poruke,jednom sam kupila jer je bila super ponuda i nekoliko puta odbila jer nisam bila pri novcu. Osobno to nisam prakticirala kao prodavač,ali mislim da ću pokušati:)
2015 01 14
super ideja, meni ne bi smetalo da mi se javi ali prvo moram staviti nesto u omiljene [:hihot] ja to bookmarkam na komp ali prebacim u omiljene
2015 01 14
Meni je to oke [:smijesi] Ja bih sve iz omiljenih kupila samo da mi je imat koju tisuću više na plaći, onako, samo za krpice [:smije] [:smije]
2015 01 14
Meni nitko još nije ponudio po nižoj cijeni, ali bih voljela da dobijem takvu ponudu [:zaljubljen]
2015 01 14
Meni je to sasvim ok..ne vidim zašto bi zamjerala ili se ljutila na nekoga tko mi se obrati sa dobrom ponudom za nešto što mi se sviđa? [:smijesi] ..kak se veli: ide ide-nejde nejde..je kaj sad? [:hihot]
2015 01 14
meni je to o.k,par puta su mi se cure javile tako, ali ja isto svašta natrpam u omiljene a nije mi to bilo baš neophodno. ali nemam ništa protiv ponude ako nisam za kupnju lijepo se zahvalim i to je to,ali ima cura koje to ne vole pa me upravo strah ponuditi, jer sam probala pa dobila jezikovu juhu. a sto ljudi sto ćudi. [:smijesi]
2015 01 14
Ja sam pokušala i nisam imala loše iskustvo. Treba biti UMJEREN. I ne bih imala ništa protiv da dobijem ponudu. Mislim da cure koje su vas "oprale" zato što ste im se na pristojan način obratile malo krivo shvaćaju sve ovo - rubrika "sviđa mi se" je otvorena i vidljiva svima. ako ne želiš da netko vidi što imaš pod sviđa mi se i da ti se prodavatelj možda obrati, nemoj ni stavljati. jednostavno. Da je ideja bila da se prodavatelj ne smije obratiti zainteresiranoj strani, vjerojatno bi rubrika bila "zatvorena", tajna, kao i na Njuškalu. Vidio bi je samo taj korisnik i nitko više. Ružno je biti naporan i terorizirati nečiji inbox s reklamama, ponudama i sl. To ne podnosim!!!!!! Ali ponuditi curi povoljnije ponekad ponešto, ili primiti takvu ponudu, zašto ne? Ja nastojim svima dati neki popust, a često je kupcima neugodno pitati prvome za popust...
2015 01 14
Ne bih imala ništa protiv toga jer, za razliku od kompulzivnih lajkarošica, svoje omiljene stvarno jednom prilikom namjeravam i kupiti :) Jednom sam i sama ponudila curi koja je stavila moju ogrlicu u omiljene sniženje cijene za 50%, no rekla je da trenutno nije pri novcu. Prije bih znala nekim curama koje su stavile moje stvari u omiljene ponuditi zamjenu ukoliko mi se sviđalo nešto od njihovih stvari, no mislim da sam se na taj način uspjela zamijeniti dvaput ili čak samo jednom. Uvijek bih dobila odgovor "trenutno mi to sad ne treba" ili "ma bezveze sam to stavila u omiljene". -.-
2015 01 14
1 2 3 4