Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ideja za prodaju - što kažete?

okey...i ovce i novce!
2015 01 13
već su cure to prakticirale...slažem se kako je dobra ideja ako se zna granica...ponudi i ne navaljuj ako si odbijen...
2015 01 13
meni je to okej! baš mi se neki dan javila cura, lijepo sam joj zahvalila i odgovorila da trenutno nisam za kupnju i pozdravile se. nije mi teško odgovoriti. mogla bi i ja početi slati poruke. [:hihot]
2015 01 13
Meni je jedna prodavačica ponudila odličnu cijenu za artikl koji mi se sviđao i pristala sam, no ja sama vjerojatno ne bih nudila. :)
2015 01 13
Sad mi je žao što nijedna od vas koje želite ponude nema u omiljenima ništa mojega [:smije] [:hihot] Stvarno sam mislila da te ponude uglavnom nisu poželjne.
2015 01 13
Pa i nisu uglavnom, meni je od 10 poruka uspjelo 0 puta. [:smije]
2015 01 13
Svaki put kad sam dobila ponudu za nižu cijenu, pristala sam. Super tema. [:zaljubljen]
2015 01 13
Drage moje meni ne smeta i slobodno se javite. Tesko je za povjerovat ali ima cura kojima to jako smeta al mi nije jasno zasto
2015 01 13
Mislim da sam dosad dobila 3 takve ponude, i nemam ništa protiv toga. Bed je jedino kad nemam novaca da to i kupim. A ja se nikad nisam usudila nekome nešto takvo poslati baš zato jer sam čitala na forumu o neugodnim reakcijama nekih krpičarki.
2015 01 13
Pa ako je ponuda pristojna, nema kome što smetati. Kupiš ako želiš, u suprotnom se zahvališ i izbrišeš. Ja se radujem svakoj poruci (nepristojne i uvredljive još nikad nisam dobila).
2015 01 13
Super je tema,,ali i ja sam samo jednom ponudila i dobila obrisač [:hihot].Ima puno cura što su stavile moje stvari u omiljene,a ja se više ne usudim poslati poruku.Ideja je odlična,pogotovo sad imam akciju 50 %,rfešavam se svega.
2015 01 13
Cure, vi koje ste slale takve ponude... za koliko ste smanjile cijenu? Što je u tom slučaju korektno i poželjno?
2015 01 13
Neke cure imaju po 20 stranica omiljenih, vjerojatno impulzivno lajkaju pa ne vide smisao u ovakvim ponudama. Ja imam jedva jednu stranicu i to su stvari koje planiram kupiti ako vidim da se cijena snizi ili ako dobijem neočekivano kakve novce. Onda mi ima smisla da mi se netko javi s jeftinijom ponudom. [:hihot] @Pegasus, ja sam nekad znala skinuti 10-20 kn, u obzir uzmi da su mi cijene većinom oko 30-60 kn.
2015 01 13
NemisClose -potpisujem što si napisala,,,bezveze stavljaju u omiljene [:tuzan] ima kod mene trenirka ,stavilo ih njih 16 u omiljene,,a ni jedna nije pitala za nju.
2015 01 13
Hmm ima smisla ponuditi onima koji imaju manje stranica omiljenih. Da, točno se vidi kad netko lajka sve i svašta bezveze. Ipak, ja ih imam 3 (mislim), a sigurno pola od toga ne namjeravam kupiti. Nakon ove teme zaključujem da vrijedi pitati - možda se i posreći.
2015 01 13