Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Provjera...

Zanima me postoji li način kako provjeriti na internetskoj stranici ili putem telefona kod koje si doktorice prijavljen? Nisam par godina morala kod doktora, a sad me zanima koja mi je uopće dokotrica, jer su se u međuvremenu dvije izmijenile i također promijenile mjesto ordinacije. Hvala puno na informaciji.
2015 01 15
znam da se može putemm onih podataka za E-GRAĐANINA koji se dobiju u Fini, ali to traje par dana dok ti daju korisničko ime i lozinku
2015 01 15
Hmm, ako funkcionira kao sa stomatolozima, onda tvoj karton ostaje na mjestu, ne ide za doktoricom [:hihot] Tako sam ja u godini dana izmijenila nekih 5 zubara jer su stalno izmjenjivali...
2015 01 15
probaj hzzo nazvat i pitat.
2015 01 15
Ma nije karton ostao na mjestu, jer moja stara dokotrica je u međuvremenu promijenila mjesto ordinacije, gdje sam prije išla, ordinacija znači više ne postoji, u nekom drugom dijelu grada je. Nazvat ću HZZO, ako nitko ne zna, ali prije toga sam htjela provjeriti ovako, ako koja zna informacije kako možda preko neke internetske adrese saznati...ako se može tako [:smijesi]
2015 01 15
Lunass, nazovi podrucni ured od HZZO prem mjestu tvojega stanovanja..
2015 01 15
u hzzou provjeri
2015 01 15
Imala sam isti problem sa zubarom prije cca 2 mjeseca! Nisam bila jako dugo kod zubara, sva sreća, nije trebalo.... Ondašnji telefonski broj koji sam ja imala - nije radio, a kad sam dosla na staro mjesto - nema ordinacije. Tražila sam na Google i telefonskom imeniku - po imenu i prezimenu zubarke, nasla sam, nazvala i pitala da li sam ja uvijek jos kod nje!
2015 01 15