Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Član blokiran

Curke, šta znači kad je član blokiran? Ima li nade da će ga odblokirati? Svidelo mi se nešto kod jedne cure, piše da je blokirana iako ima sve pozitivne povratne. Ako je članica trajno blokirana, zašto joj admin ne obriše profil?
2015 01 16
linkaj profil pa će biti lakše odgovoriti :) ovako na pravu, moguće da je broj povratnih malen, da si ih je prodavačica sve sama ispisala, i da je stavila oglase za artikle koje nema
2015 01 16
Pazi stvarno, ne mogu linkati profil, vraća me na početnu stranicu. Samo mogu otvoriti taj artikl (jer mi je u omiljenima) i pogledati povratne.
2015 01 16
Znači ništa, makniću ga iz omiljenih onda. Tnx na odgovoru :)
2015 01 16
linkaj artikal [:jezik] ne mora biti ovo što sam ja napisala, ako vidimo (preko artikla) tko je prodavač, možda će se naći cura koja se točno sjeća zašto je ta korisnica blokirana, svi ti razlozi i sumnjive priče skoro uvijek završe na forumu, netko će znati
2015 01 16
Ako je blokiran, blokiran je s razlogom. Prevarantica vjerojatno. Napiši nam nick
2015 01 16
Fejk profil koji je dizao slike s neta i ostavljao si povratne s klonova. Reci bogu fala da je blokiran.
2015 01 16
Pa sigurno nije blokirana zbog lijepog vremena vani. Dakle napravila je prevaru. Kad takve budu blokirane ne treba žaliti.
2015 01 16
Zašto se takvi profili ne brišu !?? [:sokiran] [:vrti]
2015 01 16
Ne brisu se zato da ako se doticne ponovo pojave sa istim artiklima da se mogu usporedit sa prijasnjim blokiranim profilom, vidjet povratne i onda ponovo blokirat
2015 01 16
Ma možda se samo cura reklamirala,,u zadnje vrijeme je adminka blokirala sve koje su bilo šta tražile ili reklamirale,,,netreba odmah blatiti curu [:vrti] .Koliko vidim nema ni jedne negativne
2015 01 16
Ove koje su se reklamirale i otvarale nedopuštene teme su blokirane samo na forumu i to na profilu nigdje ne piše. Ovaj profil je skroz blokiran.
2015 01 16
Sorry to nisam znala
2015 01 16
Ja sam naručila majicu, hvala Bogu nisam još platila, a ženska ne odgovara..ili odgovori svakih nekoliko dana i ne odgovori na pitanja.. Poslala sam svoje podatke za poštu i tražila njezine za uplatu, nije odgovarala..poslala sam joj par puta i na kraju rekla da mi barem kaže da nema majicu ili nešto, da znam drugdje naručiti..ništa.. I sad vidim da je blokirana, mogu samo proizvod otvoriti..
2015 12 19
Osoba pod imenom "sopingovisnica" poslala sam joj poruku ali nakon toga je bila blokirana,ako ovo procita molila bih da mi nekako odgovori na por,potrazi na fb ili slicno. Bez obzira na njen blok zainteresirana sam za njenu robicu koja je bila obajvljena ;)
2016 03 13