Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

drzava oprasta dug :))

Drage moje evo tko zns bila bi zahvalna za info malo sam cackala po netu ali nisam nasla nista konkretno cula sam od frendice koja je nesto nacula na tv-u da oni koji imaju primanja ispod 2200 ili 2500 drzava oprasta dug bilo da se radi o minusu na tekucem ili o kreditu. sad sto treba priloziti gdje koji period primanja se uzima u obzir...nista ne znam
2015 01 16
Hhh sad oprastaju kad sam otplatils sve....
2015 01 16
Meni to sumnjivo [:smije]
2015 01 16
Ja sad slušala na vjestima, kreče od veljače, i nećeš smjeti imati nikakvu nekretninu u vlasništvu, nezaposleni, korisnici soc. pomoči i tako
2015 01 16
Eto vec u startu corak vlasnica sam stana [:place]
2015 01 16
Oprastaju ako si totalni siromah i ako nemas gaca. Ako je netko ostao bez posla ili se razbolio netko tko je uzdrzavao obitelj a ne daj Boze zive u 30kvadrata jok. Prodaj to sto imas i odi zivi na cestu ali drzavi plati dug...
2015 01 16
Pa naravno da nse smiješ imat nekretninu..ili skupu pokretninu..pa zar bi vam imalo to logike..Imam kućerdu u mercedes, al nemam baš novca pa mi oprostite...
2015 01 16
Ma nek oproste ili svima ili nikome. Kaj sad? Trebas uspunjavat neke nemoguce uvjete. [:vrti]
2015 01 16
Joj da hvala bogu nasa drzava je puna logicnosti najbolje da zivim u kartonskoj kutiji
2015 01 16
Slazem se da se ne moze imati kucerine, vikse i ici po socijalnu pomoc s mercedesima kako su isli ali ako netko ima stan u kojem zivi a da nije 200kvadrata na 3 ljudi i ostane bez posla, razboli se ili slicno pa da ih se trpa u isti kos nije posteno.
2015 01 16
Bubulejica potpisujem [:tuzan] uvjeti su im ono stvarno sramota
2015 01 16
ma samo sam htjela reći da ovaj oprost ima svoje zakonitosti i uvjete koje moraš ispuniti.. Al ajmo generalno, onaj tko ima nekretninu u protuvrijednosti 100 tisuća eura recimo ima puno više od onog tko živi u podstanarima i redovnu plaću od 5 tisuća kuna...o tom sam govorila, sav se posjed uzima u obzir načelno gledano. Ako ovaj u podstanarima ostane bez posla ide u karton, a ovaj koji ima kuću ima krov i možda dobije pomoć socijalnu ili drugu , i uvijek može prodati kuću ili stan te živit neko vrijeme od toga...
2015 01 16
Jel netko našao uvjete da ih ovdje zaljepi, ja ne mogu naći... [:tuzan]
2015 01 16
pa pise ispod tog clanka u novinama.....jedino koliko sam ja skontala, to ne vrijedi za sve, nego samo za ljude iz tih 5 gradova, ili grijesim ?
2015 01 16
Ajoj, to ne znam [:tuzan]
2015 01 16
1 2 3 4 5 ... 7