Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Spas od akni?!

Plus da ne govorim koliko je jednostavno za upotrebu, ne ostavlja masne tragove niti sjaj na licu, jer se brzo upija. Inače nemam vremena za konstantna mackanja, a niti novaca za kupovanje skupih krema po principu ''ako upali''. Od krema sad jedino koristim Estee Lauder Advanced time zone za lice i vrat, koja je provjereno odlična, a to samo u svrhu spriječavanja pojave prvih bora. [:smijesi]
2015 01 17
Slažem se za srebro,višenamjensko je i djelotvorno za boljke od glave do pete [:zaljubljen]
2015 01 17
Imam 25 godina i bez obzira na početne probleme s tenom, nisam nikada bila kod kozmetičarke. Uopće mi je taj pojam nepoznanica. Sve se može riješiti prirodnim proizvodom, samo treba ''nabasati'' na pravi. [:smijesi]
2015 01 17
A to srebro meni nista nije pomoglo. Bačenih 350 kN. Probala ga koristiti za sve i svašta ( lice, poslije depilacije, za ogrebotine, omekšavanje peta....). Nista. [:place]
2015 01 17
Bioderma sebium serum oko 90kn u ljekarnama :) super stvar, i pošto to sadrži kiseline obavezno po danu krema sa spf
2015 01 17
350kn ??? [:sokiran] pa koliko ppm i kojeg proizvođača?
2015 01 17
La roche posay kozmetika effaclar gel za umivanje i krema effaclar duo + Savrseno za necistu kožu
2015 01 17
350 kn za srebro??? Hm... ne razumijem o čemu se ovdje priča?! [:sokiran] Ionsko srebro, znači čista otopina srebra je SPAS za mnooogo toga. Vjerujem da je ovdje riječ o nekom skupom prepravku sa povećanim udjelom srebra. Ja pak govorim o čistoj otopini, u tamnoj boci, bez posebnog naziva tipa Silverex i slično, koji samo nabiju cijenu, a srebra ne dobiješ ni upola u njihovim preparatima, kao u čistoj otopini. Takve proizvode izbjegavam, jer su neopravdano skupi, tim više ako je neki pripravak na prirodnoj bazi moguće nabaviti kao koncentrat ili otopinu.
2015 01 17
Poslikam ako ga još imam ( mislim cak da sam ga dala). U spreju je i puni se vodom, stoji pol sata.To su mi preporucili ljudi koji se bolje razumiju u to. U ljekarni sam kupila. I svi ga hvale...meni nista.
2015 01 17
Evo ga...za ovo drugo srebro su mi rekli da koza može pozutiti ( ili nešto slično, prije par god.sam se raspitivala pa sorry ak sam pogriješila boju) i nisam se usudila. [slika:a93145bc-a85b-4611-84b0-df5a530069ac]
2015 01 17
poplaviti ili posiviti. To se događa kod nekvalitetne "domaće" izrade...
2015 01 17
Kod mojeg se ništa ne čeka [:smijesi] . Kupujem ga svaka 3 mjeseca u bio&bio. 100 ml, samo piše ''ionsko srebro ULTRA by feniks''. Sastav: aqqua ad iniectabilia ( to je voda za injekcije), ioni srebra <0.0012%. Samo ga moram čuvati dalje od utičnica i u toj tamnoj boci. Platim cca 80 kn i mirna sam 3 mjeseca. Svekar je uzeo na probu neki dan, kaže da ima problema sa gljivicama na noktima (nije tema o tome, ali za primjer o djelotvornosti) i da mu je već od jednog kapanja 30% otišlo. [:sokiran] Nisam gledala [:smije] , ali vjerovat ću mu na riječ jer je meni čuda napravilo za ten. [:zaljubljen]
2015 01 17
Sudocrem je odličan!
2015 01 17
Potpisujem, NomadOrganic Ali isto tako, ako se kupuje na logičnim mjestima ( stvarno ne košta puno da bi se upuštala u kućne izrade, mislim, koliko samo obične kreme za lice dođu?) onda su šanse nikakve. MIslim da je potrebno popiti veliku količinu srebra da se poplavi, ali zaista jako veliku količinu.
2015 01 17
Mi ga radimo sami ali s generatorom za izradu,ne nečim što smo sklepali ili pronašli nacrt na netu...to se ne bi usudila... Koristim ga u kozmetici ,čak i u zimnici umjesto konzervansa [:hihot] Da, ne smije se držati blizu uređaja koja odašilju eletromagnestka zračenja,telke,kompa isl.
2015 01 17