Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Spas od akni?!

Ja nikad u životu nisam imala problem sa tenom --- do unazad 6 mjeseci.... A sad imam 30 godina! Sve sto sam prije koristila sad ne valja jer mi je ten postao drugačiji... Vjerojatno stres ili hormoni (jajnici), idem za mjesec dana kod ginekologa provjeriti..., jer zbog jajnika se zna nekad javiti ovakav problem. Uglavnom - brada i dio obraza - je moje kritično područje [:ljut] a ostatak kože - suh bez prištića. Sad unazad 6mjeseci kako je sve krenulo naopako ---- koristim srebro u spreju kojim lice pošpricam, a za umivanje - redovito //svaki dan// ujutro i navece - koristim od Rougj - Sap no Sap, u ljekarni se kupi.....savršeno!!! Ne isušuje kožu, zato ga koristim, jer mi je koža suha. I evo moje lice je super. Doduše pred mengu se zna pojaviti koji prištić prvenstveno na bradi, al je super kako je znalo biti. Od La Roche - Effaclar gel za umivanje - je isto odličan - ali on je za masnu kožu jer isušuje kožu pa ga ja ne smijem koristiti jer mi je koža pak suha.
2015 01 17
dvi riči - ionsko srebro <3
2015 01 17
Vidim po raznim forumima da nas ima dosta koje su oko +- 30 dobile probleme sa bubuljicama, aknama, komedogenima...nije ni mene zaobišlo. Iskreno, iznenadila sam se koliko cura ima probleme s tenom, s tim da nije tinejđerski problem. Osobno, nisam do sada koristila skoro pa nikakvu preparativnu kozmetiku ali kako je sve gore i gore bilo, započela sam s Aveneom. Vidim da mi se stanje malo popravlja ali mislim da je realno reći jeli konkretno bolje nakon nekih tri mjeseca. Moram probati i to srebro kada ga svi hvale [:sramezljiv] Eto, opet ste me navukle na novi trošak, cccc [:hihot] a meni teško palo!
2015 01 17
ja od kad sam rodila muku mucim s licem, valjda su se hormoni poremetili i sad sam na triacnealu od avene i dobar mi je za sad, da bar potraje
2015 01 18
ZNAM ZA JEDNO ODLIČNO I JEDNOSTAVNO RJEŠENJE! Ovo i sama radim i rezultat je već vidljiv nakon jednog puta čim lice isperete, a nije skupo :) Pomiješajte malo muške kreme za brijanje sa sodom bikarbonom, otprilike žličica sode i možda kreme nekih 10-15cm po dužini otprilike, tako da dobite kao jednu kremastu smjesu, malo će ispast grudasto kad se stavi na lice ali to tako treba bit. Ostavite 10 min na licu da malo odjeluje. Nakon toga uzmite neku stariju četkicu za zube koju više ne koristite i s njom trljajte po kritičnom području i zatim sve isperite. Rezultati će već bit vidljivi. Ja znam prije toga napravit prvo piling od taloga od kave tako da dobro očistim lice prije stavljanja smjese, znaći samo trljate s talogom po licu i onda isperete te zatim stavite smjesu sa sodom, ali pazite na područje oko očiju. I na kraju možete namazat lice s limunom, napravite si limunadu od soka limuna, a korica koja vam ostane iscjeđena, s njom premažite po licu, ali to ne mora biti obavezno no pomaže još bolje. Vidit ćete promjene i lice će bit preglatko, ja sam se iznenadila. Ako ne premažete s limunom onda nanesite bilo kakvu kremu za lice da ga poslje svega nahranite :) Nadam se da će Vam pomoći :) Evo moj primjer na slici: [slika:9d871786-5f7f-486d-8d4c-06f264710d83]
2015 01 18
Ne limun na lice, ima prenizak ph i isušit će vam kožu, može samo na pojedinačne mrljice, ali zato postoje kreme s kiselinom koje možete stavljati svaki dan :) avene cleance k, uriage hyseac aha, bioderma sebium serum to su one koje možete kupiti u ljekarni Imam akne 10 godina i meni to najbolje pomaže pa malo proguglajte recenzije da vidite ako vam to paše, jer na odgovara svakoj kože sve :)
2015 01 18
kupila sam danas silverex sapun u ljekarni...htjela sam prvo u bio ljekarnu ali nije radila,pa sam otisla bas u ljekarnu no nemaju nista drugo trenutno na bazi srebra osim sapuna,pa sam odlucila probati...citala sam recenzije nakon sto sam kupila, nijedan los komentar [:sramezljiv] idemo krenuti s rijesavanjem akni [:smije] [:hihot]
2015 01 20
Trebam savjet Avene Skin Recovery ili LRP Effaclar? Radi se o rupicama i oziljcima od pristica. Hvala! [:poljubac]
2015 01 29
I mene zanima LRP ili AVene, jer sam jučer otvorila tester Avene SR.
2015 01 29
1 2 3