Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Preporučite krojačicu ( u Zagrebu)

Pozdrav curke! Trebam pomoć :) Tražim neku dobru krojačicu u Zagrebu (poželjno na području Črnomerca/Kustošije ili da je lako doći tramom/busom) Želim dati sašiti vjenčanicu - što jednostavniju, ali da ipak izgleda kao vjenčanica a ne obična haljina :) Nemam neku konkretnu ideju za kroj, pa bi bilo idealno ako možete preporučiti dobru krojačicu koja bi mogla dati i kakvu ideju :) A primam ideje i od vas :D Hvala!!!! [:poljubac]
2015 01 19
mogu ti ja preporučiti prijateljicu :) fenomenalna je :) studiramo modni dizajn i možemo ti pomoći pri odabiru :)
2015 01 19
Moj savjet ti je da pogledaš po nekim salonima jer možeš kupiti vjenčanicu za vrlo male novce [:smije]
2015 01 19
Ims korisnicu carmcarm ona ima dosta vjencanica tu :-)
2015 01 19
pogledaj kod anny design [:kesi]
2015 01 19
wow, moram priznati da nisam očekivala toliko odgovora u tako malo vremena :D Hvala, samo nastavite :D S obzirom da nije bas jako hitno (svadba je u 5tom mjesecu), nisam bas puno proucavala, iako koliko sam vidjela po nekim salonima, cijene su od 2000 nadalje, a iskreno, nije da sam vidjela nesto sto bih bas htjela (ne volim bas klasicne vjencanice, ne zelim sirena kroj, tone cipke i metar slepa :P ) pa sam racunala da je sivanje bolje i vjerojatno i nesto jeftinije? Slobodno me ispravite, ne znam koliko bi krojacice to naplatile Ali pogledat cu svakako sto se ovdje nudi :)
2015 01 19
Meni je osobno bilo previse novaca dati za sivanje jer sam kupila vjencanicu za 2000 kn. Radje malo pogledaj po salonima :) Jer ces trebati jos neke stvari koje ti besplatno iznajme u salonu :D
2015 01 19
ovisi o kroju koji želiš i o količini materijala :)
2015 01 19