Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Maca prah-pomozite:)

Večer svima, zanimaju me iskustva sa maca prahom, bila je tema ovdje nedavno ali nije baš bila posjećena. Ako je netko uzimao, voljela bih čuti je li to u potpunosti sigurno piti duze vrijeme, smije li se piti kod sndroma policističnih jajnika (pošto djeluje na hormone) te ima li kakav učinak na mršavljenje. kako vidim, ima puuno prednosti. Isto tako, gdje kupujete? :) Čitala sam puno foruma ali bih voljela iskustva od vas, hvala! [:zaljubljen] [:sramezljiv]
2015 01 19
bio&bio ima maca prah.. meni je pomogao kod policističnih jajnika.. na duže vrijeme ga nećeš moči piti jel češ osjetiti po nekim stvarima da trebaš smanjiti dozu ili prestati jedno vrijeme s pijenjem.. Grdog je okusa ali svojstva izvrsnih.. Maca uravnotežava sve hormone..čega je previše nivelira čega je premalo takođe da dobiješ savršenu ravnotežu.. Svakako imaš puuuno snage više, a za mršavljenje nemogu reći jel volim papati, haha pa možda i da- [:smije] da ne klopam u pogrešno vrijeme.. [:hihot] preporuka za maca prah [:smijesi]
2015 01 19
Ovak maca prah ti ima u bio&bio 40ak kn, ima ti vitamin b pa deblja pretpostavljam, ovisno kako ti hormoni/metabolizm radi, pitaj u ducanu za polcisticne jajnike, mada mislim da moze....sigurno je i zdravo, mada ashwagandha je procitaj dosta konkretniji proizvod, nesto skuplji, ne smije se piti samo kada imas problem sa stitnjacom..... pitati isto za jajnike, prah je bolji od kapula i jeftiniji, mozes ga u kuhanju tj u hranu ubaciti, okus je ogavan ali je po svoj teoriji jaaaako zdrav i ucinkovit i jedan i dr :-)
2015 01 19
E da maca prah podize razinu energije tj djeluje pobudujuce, pa ga najbolje ujutro uzimati....da ne bi bilo insomnije :-)
2015 01 19
Odlično, baš mi je drago Nirmala, što kažeš za policistične jajnike. Jedino me zabrinjava ZaraAntonija što kažeš da deblja, to mi nikako ne treba, dosta su mi hormoni od ludih jajnika [:hihot]
2015 01 19
Jel to nesto slicno kao caj macina trava ?? [:sramezljiv]
2015 01 20
Ja sam uzimala Maca tablete, uzimala sam ih preko ebaya, duplo jeftinije nego kod nas. Meni su pomogle kod problema sa menopauzom. Doktorica mi je rekla da mogu slobodno uzimati neko vrijeme.
2015 01 20
Smije li se piti uz kontracepcijske tablete?
2015 01 20
ja sam pila neko vrijeme macu, malo je grdog okusa pa nisam pila baš svaki dan. sto se tice energije ja se ne osjećam ništa bolje niti gore. Dok mi prijateljica kaže da je njoj super i da se puno bolje osjeća.. očito je to sve relaltivno [:smijesi]
2015 01 21