Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Dečko i Valentinovo :D

Heeej drage, razmišljate li što pokloniti dečku, zaručniku, mužu ili bilo kome drugome za Valentinovo?!! Ja sam već ispucala sve ideje, uvijek si darujemo odjeću, parfeme i slično, te ode hrpa novaca. Ove godine sam malo uranila i sama napravila poklon za dragoga.. Htjela sam nešto drugačije i sigurna sam da će mu se svidjeti ;) Male sitnice, zlata vrijede [:poljubac] [slika:b7e26f47-1655-4dd7-b6d3-677604f968a5] [slika:383fd918-c57f-4870-903e-c0b56542e122] [slika:c6845f86-4e53-4f8f-812b-299be49fde0e]
2015 01 20
Predivno izgleda [:zaljubljen] Ja sam baš danas razmišljala kako bi otvorila tu temu, ali reko prerano je [:hihot] Također sam ispucala sve ideje, ne znam više šta da kupim, a bome ni šta da napravim [:hihot]
2015 01 20
Hvala [:zaljubljen] Tako i ja, al eto, ipak sam se neceg sjetila, sta jos nisam poklonila [:kesi]
2015 01 20
super ideja :))...hm..a sta pokloniti za 3 mj veze? [:hihot] [:sramezljiv]
2015 01 20
Hmm.. Ma neku sitnicu, mi smo si na početku poklanjali one bombonjerice u obliku srca, ja sam dobila ružu i tak.. Neki mali znak pažnje.. A fora su mi i one muške bokserice sa srcima, al to sam mu dala nakon nekih 6mj.. [:smijesi]
2015 01 20
Kupone, izradujem kupone, svima to izgleda super osim mom muzu, nije ni jedan iskoristio kad ionak sve dobije [:hihot] i sve smije [:hihot] [:jezik] napravima 15-20 ludiih ilustriranih kupona u uvezicu i veselo :-) :-) ako koga zanima 15kn [:zaljubljen] a novcice cemo uloziti u mace, psa i moje blesavih 7 kokosi :-) :-) da i oni osjete valentinovo hahahahah
2015 01 20
[slika:6220e3a5-d24b-4169-a35f-8e871c851599] magnetići za valentinovo, na njih po želji napišem vaša imena ili neki posebni datum :)
2015 01 20
karikaturu [:hihot]
2015 01 20
Cure iz 7godina iskustva vam savjetujem da kupujete prakticne stvari jer su muškarci prakticni. Poklanjala sam mu cokolade, slatkise (omiljene), pliseno srce, izrađivala stvarno kul stvari koje su bile ultra romanticne (npr kutija u obliku srceta i unutra 50nasih slika na kojima pise zasto ga volim), kalendare, snježne kugle, okvire, sve moguće komade odjeće, opremila sam ga cijelog, nema sta nema, parfema, novcanika, lancica, privjesaka, satova, narukvica.. Al se najvise obradovao aparatu za brijanje i kisobranu iz avona koji ima u drški led lampu. Kad sam vidjela onu iskru u ocima zbog tih poklona nislila sam si: Tebi je ovo super! Čovjeće da sam znala! Dečki vam vole korisne stvari i igračkice (multifunkcionalne spravice) ako imate para kupite mu nitendo, kojekakve gluposti multifunkcionalne, pun ih je ebay. Key finder, maska za mob... Njima je svejedno hoće li košulja biti sezone 2013/14 ili 2014/15. Nek je cisto i uredno i sve 5. Nakit, satovi, mogu bez tog. Da ne govorim o kojekakvim slikama, okvirima, kuglama, bocama, kalendarima. Eto , ako ih zbilja želite usrećiti znate sad što trebate kupiti. Ova staklenka je divna, da ju ja dobijem od dečka bila bi presretna, al dečku to ništa ne znaci. Normalno da će ju staviti na policu i reci da je suuuper. Al realno, nikada ju vise nece ni pogledati. [:tuzan] Sve te slatke stvari samo stoje ko ukrasi i ni ne gledaju se.
2015 01 20
Marianne59 sig si u pravu, muški su takvi hahaha, al možda postoji tu i tamo koja iznimka [:hihot] ja kad sam svom poklonila kalendar s nasim slikama bio je odusevljen, nije mogo vjerovat da sam tak nes napravila za njega. I mislila sam da ce sam skupljat prasinu, al iznenadila sam se, svaki mjesec je bio naravno novi list i zaokruzivo si je sve vazne datume. A u 12mj, kad nam je godisnjica, križo je dane. Hahaah, tak da sam ja dobro prošla s tim [:hihot]
2015 01 20