Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Prelazak iz crnog u svjetliju nijansu :) - iskustva

cure, inače prirodno imam tamno smeđu kosu, ali se farbam neke 4 godine u crno, imam ravnu kosu, i mogu reći zdravu, jer ju ne peglam, pa sada planiram promijeniti boju u neku smeđu, točnije malo svjetliju smeđu, kod frizera naravno :) Kakva su vaša iskustva s time? još da nadodam, imam dugu kosu do guze, tkođer planiram i neko šišanje :) jer sam se ovog već zasitila [:smijesi] Kako ste vi prošle, jel vam moguće da uz brigu i održavanje, kosa ostane zdrava?
2015 01 20
[slika:dd863712-5031-46ad-923d-ceb78ee80c84] evo da dočaram kakva je trenutno :)
2015 01 20
I ja sam iz crnog u smedje presla..blajhanjem i na prvu se kosa cinila ok, ali morala sam ju dosta osisati iako sam ju hranila. Mislim da je ipak bolje posvjetliti kosu pramenovima.
2015 01 20
hmm, ja također planiram odmah od prve..blajhom :) jesam malo skeptična, ali nadam se da će biti oke :) svakako planiram šišanje
2015 01 20
Vjerojatno će ti frizerka skidati boju sa kemikalijama koje su za to predviđene već. Nećeš dobiti možda odmah boju koju želiš, ali već drugi puta vjerojatno hoćeš. Obavezno ošišaj što imaš ošećenoga i naoružaj se sa maskama i maslinovim uljem i kosa će ti se brzo oporaviti [:zaljubljen]
2015 01 20
nadam se da, eheh jesam vec, tona maskica i ulja, jer nikako se riješiti ove crne, a pramenove bas nebi :)
2015 01 20
ja sam presla iz crnog u svjetlo smedje-kestenasto, s kucnom blajh kupkom ( blajh prah iz dm-a + hidrogen + bilo koji regenerator) imas o tome puno na netu pa pronjuskaj ako te interesira... nakon te kupke mi se po koji pramen izblajhao a neki su ostali tamni, a tjeme mi se cijelo posvjetlilo...ako si spremna nositi pundje neko vrijeme, onda probaj s tom metodom, jer nakon par mjeseci blajhanja i farbanja izjednacilo mi se sve, ali dosta vremena treba ovisi o tipu i kvaliteti kose... nikako ne savjetujem ukoliko je tanka kosa i sklona ispadanju..moja je gusta i kvalitetna stoga nemam nuspojava.. ukoliko nisi spretna kao sam svoj majstor, odi u neki malo bolji frizerski, koji ce to sve strucno obaviti, ali i naplatiti [:hihot] sretno!
2015 01 20
To su muke.iz crne sam isla u plavo.crna je kosa najzdravija i najsjajnija.i meni vise atraktivna nego smeda.eventualno bi bilo pametno neke pramenove svjetlije.aaaaa.nemoj se sisat.budi sretna da ti je kosa duga.a da ne placas ekstenzije.stavi neku vrstu siski to puno mjenja izgled a ne unistava kosu.ja sam danas plava.al mi je dugo trebalo da to postane lijepa plava boja.i nikad se vise ne sjaji ko crna.al ja sam cudna kad sam plava zelim bit crna i obratno.sretno u promjeni
2015 01 20
Mene je kostalo samo 150kn sve skupa.
2015 01 20
predivna kosa [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 01 20
vidila sam u mulleru neku tekucinu (kemikalije) za ispiranje boje. da me ubijes sada nemam pojma kako se zove. kosta nekih 80kn i uz nekoliko pranja kose ta boja (crna) bi se trebala isprat. ako imas tu prodavaonicu u blizini raspitaj se. svakako je zdravije od blajhanja....pozdrav
2015 01 20
hvala na savjetu :)
2015 01 20
divna kosa, preporučam ne rezati! :)))))
2015 01 20
Da, stvarno jako lijepa kosa, za moj ukus ipak predugačka, pa gubi na atraktivnosti. Malo ju podrezati za početak, pa onda promjena boje...? [:zaljubljen]
2015 01 20
Ja imam prirodno svjetlo smeđu boju kose, bila sam pofarbana u crno i nakon nekog vremena mi je to dosadilo i htjela sam se natrag vratit u svoju boju, onda mi je šogorica izvačila tu crnu boju van, i prefarbala me s bojom najbliže mojoj prirodnoj, inače sam imala kosu do pola leđa :( .. no nakon što mi je kosa izrasla malo iznad ramena ošišala sam se na tu veličinu da mi dalje raste moja nova i zdrava kosa :) trebalo mi je cca pola godine - godinu dana da mi se kosa oporavi, ali mislim da bi i taj cijeli proces potrajao da nisam ošišala pola kose i dala joj '' zraka '' hehe [:smijesi] sretno [:smijesi]
2015 01 20
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija