Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Eucerin, iskustva?

Bok cure, molila bih da mi napišete svoja iskustva, ako ih imate, s Eucerin linijom za kožu sklonu aknama. Jeste li koristile sve iz te linije, tonik, gel za čišćenje, hidratantnu kremu (dnevnu, noćnu), piling? Sve je dobrodošlo [:zaljubljen]
2015 01 20
Koristila sam gel i kremu i odlično je za problematičnu kožu...ali ne preporučujem korištenje kada ti se smiri lice...
2015 01 20
hej! evo ja imam tonik njihove linije, ali iskreno meni to ko da stavljam cistu vodu na lice, nikakvog pomaka.. ako se mucis s aknama probaj si kupiti u ljekarni neki Silverex proizvod na bazi srebra, evo ja kupila sapun za 50kn, on ne najjeftinija varijanta, kreme i sprejevi su skupi, ali zasad mi je lice premekano i akne se polako povlace,nakon par dana koristenja vec! a za Eucerin nemam nikakve pohvale, niti vidljive pomake...nije losa ni Avene linija, ali isto tako nista posebno [:vrti]
2015 01 20
Hvala Amaly! Dijanche, imam silverex sapun, ali mi nije ništa posebno, jako, jaaako mi isuši lice, užas
2015 01 20
tonik ne djeluje...ali gel i to baš iz linije za problematičnu kožu i krema iz iste linije itekako djeluje...
2015 01 20
Tocka...nakon dva mjeseca tretmana Eucerinom počni kupovat Avene vodicu u spreju i time vlaži lice prije spavanja...
2015 01 20
Prvenstveno me i zanimaju gel i krema, to mi je općenito najdjelotvornije. Jesi li ih koristila u isto vrijeme? I kada je počelo djelovati? Ne očekujem rezultate preko noći, naravno, ali zanima me vidi li se pomak već nakon 2-3 tjedna ili je potrebno nekoliko mjeseci? :)
2015 01 20
Ja sam njihov veliki fan, koristim liniju za lice i tijelo, i bez zamjerki sam (osim malo na cijenu) [:jezik] sve preporuke
2015 01 20
inače bi ti savjetovala i Bioderma proizvode, malo jeftiniji, ali isto odlični za problematičnu kožu
2015 01 20
Postoje li neki testeri za Eucerin? Vidis, bioderme se nisam ni sjetila, sad cu malo istraziti [:hihot] Mislim nije mi lice apsolutna katastrofa, ali nije ni savrseno, daleko od toga. Ne znam jes li agresivni ovi proizvodi
2015 01 20
Ja sam imala problematično čelo i nakon 3 tjedna korištenja Eucerin Dermo purifyer (dnevne i noćne kreme) sve se drastično povuklo! Nisam ih koristila kasnije,dakle samo ta 3 tjedna... Nakon toga lice se polagano vratilo u totalnu normalu i danas više nemam nimalo problema s tim [:zaljubljen]
2015 01 20
ja bi ti preporučila da probaš biodermu, ili čak avene proizvode baš za problematičnu kožu. Pitaš u ljekarni testere da vidiš koji će ti preparati najbolje odgovarati [:kesi]
2015 01 20
meni se nakon mjesec dana smirilo lice,ali imala sam jako velikih problema,trebala sam uzimati i lijekove...ali nisam htjela...pa sam sama u ljekarni uz pomoć farmaceutkinje izabrala za probu to i uspjelo je...
2015 01 20
E da, budući da sam poznavala tetu iz ljekarne ona mi je dala par testera noćne i dnevne kreme, zato sam se i mackala samo 3 tjedna [:smije] [:smije] ali očito je bilo dovoljno [:jezik] tako da obiđi par ljekarni i pitaj testere
2015 01 20
Samo se bojim da neću dobiti testere u ljekarni pa da ću morati na blef uzimati. Malo ću još pronjuškati o Biobazi i Eucerinu pa ću usporediti. Hvala vam cure, znači pozitivna su iskustva, nadam se da će i meni biti [:zaljubljen]
2015 01 20
1 2