Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Recept za tortu :-)

Pozdrav [:smijesi] Htjela bih mojoj dragoj cimerici, kolegici i najboljoj prijateljici za 20. rođendan ispeći neki finu, a jednostavnu tortu pa vas molim za neke prijedloge, nešto što ste već isprobale, a da je fino i ne jako skupo [:smijesi] Inače jako volim peći kolače i torte, al sad bih neki jednostavniji recept za koji ne treba puno vremena. Hvala [:zaljubljen]
2015 01 21
Čokoladne kocke tj.torta...mljac [:smijesi]
2015 01 21
Što ja znam, meni je ledeno nebo top izbor kad ne zeliš predugo biti pored štednjaka a da je stvarno fino i ukusno. :) Ja ih pravim često. Možeš ih praviti i u okruglom kalupu pa da bude pravi oblik torte. :)
2015 01 21
Kupiš u Konzumu tamne oblatne za 16kn, kupiš pola litre slatkog vrhnja za 18 kn, poškropiš oblatne mlijekom, u izrađen šlag umiješaš žlicu nutelle i po želji mljevenih oraha i filaš. Prefino, a gotovo za 10 min [:smije] Cijena...pristupačna
2015 01 21
Cheesecake, mljac [:smijesi]
2015 01 21
Najjeftinija varijanta,kolac na metre ali radiš kao tortu,prefino a jeftino [:kesi]
2015 01 21
3 čvrsta jogurta, 1 čaša ulja, 3 čaše brašna, 2 čaše šečera ( ja stavim 1,5), 3 žlice kakaa za kolače, 1 žlica sode bikarbone. Glazura: 10 dkg čokolade, 1/4 margarina, 5 žlica mlijeka, 2 žlice šečera Sastojke izmješati i biskvit ispeči. Preko vručeg preliti sa glazurom. Kolač jednostavan, jeftin, gotov za pola sata, a prefin i jako sočan... ja ga imam kao Jogurt kolač, a inaće ga na netu možete nači kao Crnac bez jaja [:smije] [:smijesi] Naravno može se ispeči i u kalupu za tortu
2015 01 21
Jogurtica :)
2015 01 21
torta bez pečenja...petit keksi dolje pa puding od čokolade, pa petit keksi pa puding od vanilije u njega nareckani bananko i gore petiti i šlag...gotovo za 15 min
2015 01 21
Hvalaa na savjetima, ima puno toga sto cu redom probavati [:zaljubljen]
2015 01 21