Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Mlađi dečki?

Uvijek mladi,moj dragi je mladi od mene 2,i suuper nam je!
2015 01 21
Tko voli nek izvoli :D imala sam iskustvo sa mladjim i bilo je ok.. Al nekak mi je draze kad je stariji ^^
2015 01 21
Meni mlado meso nije "in".., Meni je moj momak rekao da je on kao vino, što stariji to bolji.... Trenutno je zakljucan u podrumu da dozrijeva par godina.
2015 01 21
Nemam nista protiv, iako je moj stariji 5 god :D
2015 01 21
moj je godinu i pol mlađi, skupa smo 5.5 godina. prije njega samo sam imala starije i samo starije gledala. ne bi ga mijenjala za nista :)
2015 01 21
Moj dečko je mlađi od mene 2 godine i zajedno smo 5 godina i super nam je [:smijesi]
2015 01 21
Ubro nakon veze s četiri godine mlađim, završila sam u braku s 11 godina starijim [:hihot] . Bitno je kako si ljudi kliknu a ne koliko je minus i plus! Probaj, nemaš što izgubiti, samo nešto za naučiti [:sramezljiv]
2015 01 21
Mlađe je slađe [:hihot] Ima li tu buducnosti, ili ne, sve to zavisi od osobe do osobe. Ionako svi su oni vise manje uvijek zeleni, bez obzira na godine, tako da smatram da godine nisu bitne.
2015 01 21
Ionako za 50god nitko nece skuzit [:kesi]
2015 01 21
moj je od mene mlađi 3 godine, i dugo smo zajedno i super se slažemo [:zaljubljen]
2015 01 21
stariji su bolji s obzirom da muskarci sporije sazrjevaju od zena i onda budu ko vino... sto starije to bolje(u granicama)
2015 01 21
Moj muž je mlađi od mene skoro 8 godina, 5 godina smo u vezi, 4 u braku, imamo dijete i super se slažemo, razlika u godinama se nigdje ne vidi, zreliji je i odgovorniji od većine muškaraca starijih od sebe. [:smijesi]
2015 01 21
Prvo - da li je zbilja nužan lažni profil za ovakvo banalno pitanje ? [:pospan] [:pospan] [:pospan] A drugo - mlađi, nego što! mlađi su veseliji, optimističkiji, ne đonjaju u fotelji poslije ručka, nemaju fratarsku tonzuru, ne stenju dok se uspinju stepenicama i imaju čvrstu guzu.
2015 01 21
Moj je mužić 5 godina mlađi od mene - razlika se uopće ne kuži, blesavi smo oboje [:smije] Nikad nisam bila sretnija, a kad se sjetim da sam cijeli život patila za starijima [:hihot] Ne, godine zaista nisu važnije, u svakom slučaju nisu presudne.
2015 01 21
*važne [:smijesi]
2015 01 21