Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Za distributere parfema - skupna tema

Hallo 🙋🏻‍♀️ Ja se bavim Sa CHOGAN parfemima. Ako je neko zainteresovan neka mi se javi. Otvorili smo bas prije 5 mjeseci trziste i u hrv. Lijep pozdrav
2022 02 08
Pozdrav, stavila sam tupperware posudje na profaju koje mi je obrisano, nije mi jasno zašto?
2022 08 04
Pozdrav, naručujem svaki mjesec avon pa se javite ako nešto trebate. Isto tako imam dosta novih avon proizvoda, odmah dostupnih po povoljnijim cijenama.
2022 11 04
Heelloo :D Ja se bavim chogan parfemima i trazim suradnike koje bi isto prodavale parfeme. Trenutno povecavamo trzište u hrvatskoj i chogan parfemi stvarno super idu. Za sve ostale informacije samo mi se javite i ako zelite link da pregledate sve sta imamo. Lp Ivana
2023 04 04
Žene distributerke kozmetike , ako niste zadovoljne sadasnjom kompanijom ili trazite još koji dodatni izvor prihoda, javite se . Imam savrsenu priliku za vas, ja sam nakon 10 godina u mreznom marketingu tek sad pronašla kompaniju koja posteno plaća zastupnike ..javite se za više informacija !!!!!
2023 06 07
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/40aca2c27b4fd529d8fde198ed0301ca.jpg) Vjerujem da je velik dio vas čuo za proizvode Chogan, a za one koji nisu upoznati, napisati ću osvrt. U ponudi se nalazi velik broj kvalitetnih i vrhunskih proizvoda i to: - parfemi koji su rađeni po uzoru na poznate, brendirane marke, sadrže 30% čiste mirisne esencije i 70% biljnog alkohola Tvrtka Chogan esencije nabavlja iz Francuske, najveće i najpoznatije vodeće tvornice za proizvodnju mirisnih esencija u FragWorld-u. - parfemi su antialergijski i posjeduju Bio certifikat. Nadalje, u ponudi se nalaze: - šamponi, regeneratori, mirisna ulja, kreme i kupke - sredstva za čišćenje - kozmetički proizvodi - nakit - sunčane naočale - i dr. *Za sve dodatne informacije o proizvodima i cijenama, lijepo molim da me kontaktirate u inbox. Veselim se svakom upitu. Hvala 🙂
2024 01 15
Primam narudžbe za Oriflame i Chogan parfeme.
2024 01 24
1 2 3 4 5