Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Što obući? :)

Ovaj dan mi je jaaako loše započeo, a sad sam presretna! Zvali su me za posao za koji sam zaboravila da sam se prijavila koliko sam već zamolbi poslala i sutra je intervju!! Što da obučem? Posao fotografa za djecu- ne želim nešto preozbiljno, a opet ne želim izgledat kao Pipi, opće nemam ideje a svega u ormaru [:vrti] [:sramezljiv] [:hihot]
2015 01 23
hlače ili rifle,bluza ili traper košulja s nekom ogrlicom,čizme ravne gležnje ili na petu i neki kardigan...mislim da tvoji radovi govore više od odjeće...to im je važno,zato su te zvali...pa se nemoj previše uzrujavat...
2015 01 23
Mladenački, vrckasto veselo...
2015 01 23
Važni su radovi,ali je isto tako bitan i prvi dojam koji se ostavi na budućeg poslidavca [:smijesi]
2015 01 23
poslodavca [:smijesi]
2015 01 23
nemoj zaboravit gace i grrudnjak [:smije] sry oni dani u mjesecu i onda puknem lezerno se obuci i sretno [:poljubac]
2015 01 23
Znam znam, al zelim ostavit dobar prvi dojam [:hihot]
2015 01 23
oprat kosu obavezno, lice minimalno mazat, popeglano cisto i mirisljavo. to je bitno. a covjek bi na dupe pao koliki to uspiju zaboravit [:znoji] u svakom slucaju, sretno!
2015 01 23
Tamne traperice, majicu na lik iz crtića i neki moderni sakoić, svezana kosa, malo šminke, osmijeh i to je to [:smijesi]
2015 01 23
predobar posao, drzim ti palceve!!
2015 01 23
Ja kad sam isla na razgovor mamina kolegica sa posla mi je savketovala da obucem nesto plavo,kao plavu kosulju npr. , da to ostavlja pozitivan dojam na poslodavca [:smije]
2015 01 23