Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto više nitko ne odgovara na upite??

Tak me to žifcira [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] Čekam novce neke, i konačno dobijem... a krpičarke ne odgovaraju na poruke i/ili se jako dugo ne prijavljuju :( *Zanimljivo je da stvari koje kupujem za/umjesto frendica odmah sve dogovorim i cure automatski žele poslati, a ako ja nekaj želim... SAMO MOGU ČEKATI I ČEKATI I ČEKATI da se netko udostoji odgovoriti na poruku [:ljut] LJUTA SAM [:place]
2015 01 24
[:smije]
2015 01 24
Tak je i meni. Kad se i odlucim nesto kupiti/mijenjati taj dogovor traje danima!! U vecini slucajeva odustanem jer nemam volje cekati na jedan odgovor nekoliko dana
2015 01 24
Luda sam luda, stavi artikle i odleprša sa stranice [:vrti]
2015 01 24
nisi jedina...i ja vidim da se neke s puno povratnih ne udostoje čak javit osnovne stvari koje te zanimaju...
2015 01 24
ja odgovoram uvijek u vrlo kratkom roku nekad odmah, ako ne onda u toku dana sigurno
2015 01 24
A kako vam ide prodaja? ja sam presretna 12 artikala u 4 dana [:smijesi] inače svima odgovaram na upite..
2015 01 24
Evo, tražite temu KUPUJEM i pogledajte kaj želim.. I u opisu profila mi piše kaj tražim :) I omiljene prokopajte.. i nudite kaj želite :D neda mi se gledati profile sad :D previše sam isfrustrirana [:smije]
2015 01 24
I meni se to sad dogada, od nekih korisnica tjednima nema odgovora...
2015 01 24
Meni prodaja super u zadnjih nekoliko dana! 10 paketa sam poslala i odusevljena sam, ali eto, jedan paket jos uvijek cekam iako je trebao biti poslan pred tjedan dana tocno a cura sa 100+ povratnih [:frustriran] [:boji]
2015 01 24
posalji meni.ja bum ti odgovorila [:smije]
2015 01 24
ja nemam upita [:hihot] pa i ne odgovaram ali inače na svaki odgovorim!! jednu curku sam pitala u zamjenu za hlače, ali ona nema metar da mi izmjeri potrebne veličine pa sam odustala! [:sramezljiv] jbg meni univerzalno ne garantira da ću u njih stati [:vrti]
2015 01 24
ja ne prodajem :D dobro, kaj stavim ode.. kaj stoji nek stoji [:smijesi] pogledam ja sve vaše profile, ne brinite :D
2015 01 24
Ili pak kupci koji će sigurno kupiti, traže podatke i više se nikad ne jave [:smije]
2015 01 24
i meni... i mene jako to ljuti [:frustriran] [:vrti] po tri puta šaljem poruku... ma kakvi.... teško je napisati... NISAM ZA PRODAJU.....SAMO PEKLAMIRAM ŠTA IMAM....... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 24
1 2 3 4