Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto više nitko ne odgovara na upite??

iskreno, i ja sam na tome da mi se svidi nekaj :) i smatram da je odjeća jako potrošna pa ne volim davati puno novca za nju... i onda kupujem jeftino i onda još pt digne 15 kn :/ ma katastrofa! Živio Zagreb i primopredaje u njemu :D
2015 01 24
dajem i poštarinu gratis da se riješim...a marke 70% viša cijena radi njih [:ljut] ....bolje bih išla u Bosnu kupit nego u našim trgovinama...
2015 01 24
baš pričam sa sestrom, ona si traži isabel marant bobby.. osim onih zblokanih, prodaju se KOPIJE PO 800 KN. pa daaaj [:boji]
2015 01 24
Ja uvijek odgovorim u roku odma [:kesi]
2015 01 24
Ja odgovorim, ako ne isti, onda drugi dan, jer imam dvije bebe... [:zaljubljen] Ja i mijenjam i kupujem i ok je. Na one koje ne odgovore ikad uopće se više uopće ne obazirem... imam svoju "crnu" listu [:smije]
2015 01 24
AnitraMartina...sto se tice bobby tenisica, ja sam bas prije 3 dana narucila jedne na aliexpressu..za nesto malo vise od 400 kn, ovdje su identicne takve 800-900.. takoder sam i primjetila da jedna cura prodaje te iste bobby i u oglasu stoji: slike su moje, a skinula ih je sa aliexpressa gdje je jedna cura koja nije iz hrvatske ostavila komentar selleru i usput prilozila slike ne znam kako neki mogu biti toliko besramni [:vrti]
2015 01 24
da, i ona si baš prati njih, veli ajde da digneš proviziju 50 kn, ali 400?
2015 01 24
ma daj samo pošalji meni upit..vidjeti ćeš što je brzina odgovora [:kesi]
2015 01 24
Meni isto to nije jasno..nadam se da nitko nece nasjest na te cijene jer je stvarno bolesno
2015 01 24
Dogodilo mi se u većini puta,čak najviše u zadnje vrijeme,da cure kojima sam poslala upit a nemaju ni jednu,ili možda jednu povratnu,uredno i lijepo su odgovorile,ako je bio upit o zamjeni-kulturno pitaju da li sam za kupnju ako si ne nađu ništa,dok ove što imaju 50+ i 100+ povratnih-ni A ni B od njih... I onda se neki žale i kukaju kak niš ne prodaju..mislim... [:vrti]
2015 01 24
kažem ja lijepo.... [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 24
pošaljite meni upit, odmah ću odgovorit [:smije] [:hihot] [:zaljubljen]
2015 01 24
Aaaa ja, pikiram jaknu jednu! Ženica cijenu diže pa spušta ,vjerovatno ovisno o raspoloženju taj dan,i naapokon dobim zeleno svjetlo da ju kupim,ja gas logiram se,vidim cijena još niža za 50kn,ajd super,javim se,kad hop!njoj je sad žao ipak,nebi dala za te pareee,bude ju prodala za kolko ju je i kupila (tu) ,ja reko,wtf?! Pa,nisam ti ja odredila cijenu,kó ju natjerao da ju snizi tak,a nije mala cijena,i sad ju neda ipak,jer je super i nemre ju obuć ionak,a da napomenem ,nije prvi puta da kupujem od nje,fakat smo xy puta poslovale,i nikad frke! jadna sam bila...fakat ima svačega tu!! [:vrti]
2015 01 24
Dijanapap možda se radi o istoj htjela sam jednu jaknu i bila je 250kn ali je slika dosta tamna. Pitam ju za bolju sliku i koje je boje ta jakna. Iako bi rekla da to nije jakna već kaputić. Ona nakon par dana prijavljivanja ali ignoriranja napiše boju, a kao slikat će kad stigne. I tak ja razmišljam idem opet pogledat jaknu jer mi vrag neda mira. Uđem u oglas a ono digla cijenu na 300kn. Ono mislim wtf?? Pitam ju zašto je sad digla ali odgovora nema. Mislim ne vidim svrhu stavljanja stvari ako ne misle prodati... [:vrti]
2015 01 24
večer..nova sam na krpicama..dobivam upite..mjerim..šaljem.. a ono ništa..
2015 01 24