Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pad imuniteta, prijedlog kvalitetnih dodataka prehrani

'večer, cure :) Tko mi može preporučiti kvalitetan proizvod za jačenje imuniteta, (izuzev meda, đumbira, cimeta i home made pripravaka sa inima). Trebala bi nešto malo jače, provjereno, kvalitetno. Znači, konkretan imunitet booster! [:smijesi] [:poljubac]
2015 01 24
triphala
2015 01 24
Hvala objema, idem malo proučiti Triphalu i gosođu sa fejsa. Ima li tko iskustva sa spirulinom?
2015 01 24
Ja sam bila iznimno slaog imuniteta i doktor mi je preporucio proteine. Pocela sam piti i osjecam se neopisivo bolje :) ali ne one za bildere, ne znam kako se zovu, ako te zanima pogledati cu [:smijesi]
2015 01 24
Betaglukan 1 3 D,isključivo amerčki i matična mlječ,i sama imam milijun problema, to sam probala, djelotvorno....ali betaaglukan od najmanje 2 mjeseca stalnog trošenja....
2015 01 24
Med, limun, đumbir, propolis, matična mliječ, češnjak, crveni luk [:smije]
2015 01 24
Meni je osnovi problem konstantni umor i slabost. Beatglukan isključivo američki- pretpostavljam da ga nema kod nas nego ga trebam naručiti negdje?! Za srebro sam čula i ulazi mi u uži izbor :) Lea, može naziv tih proteina. Pila sam ih ja davnije ali kada sam išla u teretanu i bila na režimu prehrane, nisam čula da se za imunitet uzimaju.
2015 01 24
Almensita, sve to trošim na veliko, ali dva tjedna me prehlada tako držala da sm mislila da ću krepati. Naravno, sada su i sinusi buknuli i svarno sam u laganoj komi.
2015 01 24
Spomenila si spirulinu,groznog je okusa ali meni je samo ona pomogla.Padalo mi je željezo u nedogled i iako mi je doktor svaki puta propisivao neke nove tablete za željezo u raznim kombinacijama sa drugim vitaminima ništa mi nije pomoglo kao ona.Moje preporuke za nju svakako.
2015 01 24
betaglukan američki je najskuplji ali jako dobar. ima ga kod nas. koristila sam i one koji nisu američki i bila sam i s njima zadovoljna. samo kod kupnje obratit pozornost na omjer cijene i broja tableta i mg betaglukana
2015 01 24
Stara je receptura da se u prostor u košaricu stave tri do pet crvenih lukova, oni upijaju sve bakterije i viruse, a na proljeće, odnosno kada jače zatopli samo ih baciš, nemoj ih koristiti. Ja ne priznajem ni jedan od tih umjetnih dodataka, jer ih naš organizam ne prepoznaje, izlaze odmah van. Prirodni su spori, treba ih uzimati na duži rok, ali učinkoviti. U slučaju prvih znakova prehlade treba se što prije ugrijati u jako toploj kupki ili inhalirati sa kamilicom, jer kasnije ozdravljenje ide na duži rok...
2015 01 24
Da, za spirulinu sam čula da je ne baš ukusna ali izuzetno hvaljena.
2015 01 24
Meni je osobno čaj od svježeg đumbira radio čudo na prve znakove grlobolje i općih simptoma prehlade ali ovaj put mi je izgleda imunitet radi putovanja i mjenja klime oslabio i samo se sve moguće zaljepilo na mene i mislim da mi treba nešto polu prirodno, malo pojačano :)
2015 01 24
spirulina je odlična ;))
2015 01 24
Koju spirulinu odnosno čiju ste koristili?
2015 01 24
1 2 3 4