Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

decathlon zagreb

bok curke, jel bila koja u decathlonu u zg? šta mislite o ponudi i kvaliteti njihove sportske opreme? [:smijesi]
2015 01 26
ja sam bila na danu otvorenja i prije 2 tjedna po meni imaju okej stvari [:smijesi] nije za profesionalce definitivno, ali je za početnike sasvim pristojna ponuda
2015 01 26
ja sam bila isto 2 puta za sada, stvarno su mi super s obzirom na cijenu uzimala sam jahacu opremu, koja je inace bezobrazno skupa, cijene su im super a sve sta sam uzela je uistinu kvalitetno :D
2015 01 26
u usporedbi decathlona sa lidlom, decathlon uzima pobjedu [:smijesi] iako su tu negdje isti po kvaliteti nisam previše zadivljena ponudom jer nije baš kvalitetno (npr.kupila sam tajice za 200kn, a realno vrijede max.80kn), ali za početnike i rekreativce, koji se ne žele upuštati u veće troškove, je sasvim dovoljno [:smijesi]
2015 01 26
Ja sam bila samo na otvorenju, činilo mi se ok, ali ne bih tu kupovala. Slažem se s pasgaro, nekako mi je kvaliteta slična Lidlovoj, u tom su rangu
2015 01 26
Kvalitetnije brandove i robu ima Intersport [:smijesi]
2015 01 26
ja vec godinama kupujem u decathlonu u it. i super su mi njihove stvari,, majice,,trenirke, ove godine sam kupila jaknu,, i pre,prezadovoljna,, lagana ko perce,,,tanka kao papir,, a u biti topla i ispod minus 15,, neznam,, meni je decathlon odlican,i u robi,i u cijenama! a osim toga imaju u ponudi i ostalih poznatih brandova, [:smijesi]
2015 01 26
meni odlican. a nosim ga od 80ih [:smije]
2015 01 26
meni je stvarno dobar kad uzmem u obzir da se radi o stvarima koje ne nosim svaki dan pa mi i ne treba nesto besrajno kvalitetno i skupo no mislim da je stvarno super sto se otvorio [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 26
beskrajno kvalitetno ne postoji. postoje uvjeti nosenja a bogami i pranja. od masine do detergenta i programa.
2015 01 26
Nisam bila u Zagrebu ali cesto kupujem u IT, i imaju super stvari, od gojzerica pa do hlaca, opreme za gotovo sve sportove [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 26
Lidl i Decathlon nisu ni blizu kvalitetom. Lidl prodaj e štracone, a Decathlon robu koja ima izvrstan omjer cijene i kvalitete. Ja sam maratonka i trčim samo u njihovim tajicama. TočkaDvotočka, zašto si dala 200 kn za tajice koje objektivno vrijede 80 [:sokiran] ? Ja sam svoje u kojima trčim već drugu sezonu platila u Mađarskom Decathlonu platila 6 eura [:smije] .Prije toga sam trčala jednu sezonu u Adidasovim - dulje nisu izdržale [:pospan]
2015 01 26
gitadevi, pomiješala si, pasgaro je dala pare za te tajice, ne ja :)
2015 01 26
Joj, oprosti, malo sam smotana [:sramezljiv]
2015 01 26