Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Što... u Budimpešti? :)

Sve koje ste bile? Idem uskoro na 2 dana [:smijesi] što je zanimljvo/lijepo/neobično uz sve što se posjeti kad se ide sa agencijom. gdje jesti ? popiti nešto? klubovi? hvalaaa
2015 01 26
Bila sam al ne s agencijom. Ja jela u Burger Kingu [:jezik] Ima jaaaako puno fast food-ova ,na svakom čošku,imaš megić... Bila na 1 dan sa starim isla ,on iso poslovno [:hihot] Malo prosetala gradom i to je sve.
2015 01 26
Ja sam bila endavno,u klbove nisam izlazila,ali zaista se ima sta pogledati,meni je tamo predivno. Vaci ulica mi je bila naj,ima dosta kafica ali opcenito u toj ulici je pice i kave skupi,i vecinom se nigdje ne moze pusiti. Ali kad se maknes izvan toga,imas jeftinih kafica. Restorani nisu bili pretjerano skupi,ali vec ce vam vodic reci gdje su pristupačne cijene. Ima jedan bar/restoran (kikiriki bar smo ga mi zvali) bas u toj ulici i tu mozes jefino pojesti gulas [:smijesi]
2015 01 26
tenks. pod hranu sam naravno mislila na mađarske specijalitete, u burger kingu mogu jest svaki dan , ali hvala svejedno svima :)
2015 01 26