Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

cure iz Rijeke-informacija u vezi posla

molila bi da ako ima koja cura iz Rijeke da mi napiše u inbox otprilike kakve su plače...naime dečko planira da bi se probao zaposliti ovdje u Rijeci pošto ima više posla nego doma al ga zanima kolke su plače i dal mu se isplati ić raditi tipa konobarenje, građevina i kao zaštitar [:smijesi] [:smijesi] ne znam di bi se ja to mogla raspitati i saznati pa ako ima koja dobra duša bila bi zahvalna na bilo kakvoj informaciji [:sramezljiv]
2015 01 27
računaj da su plaće prosjek RH...da mora plaćati stan i to dosta,do 3.zone van grada su ti garsonijere oko 1500kn bez režija...režije su velike jer je sve uglavnom na struju (od grijanja do štednjaka za kuhanje)...neka proba,ali život je puno skuplji (stanarina,režije,hrana,kemija...) neka se pripremi da ako misli štedjeti...teško...uglavnom će raditi da bi preživio...
2015 01 27
a za posao može lijepo nazvati biro i pitati ako ima slobodnih radnih mjesta u Rijeci da mu jave ili zvati direktno kod poslodavca koji je raspisao natječaj i pitati sve što ga zanima (od visine plaće do smještaja ako nudi neki poslodavac za dečke koji dolaze iz vana)...isto tako ako imate poznanike koji tamo žive dulje možete ih zamoliti da Vam jave ako saznaju da netko traži u nekim kafićima,na gradilištima nekih firmi ili zaštitarskim firmama ljude...ako je i polagao za zaštitara čudim se što ne zna da se može direktno u firmi za koju je dobio licencu raspitati da ga pošalju negdje na teren da radi kao zaštitar...
2015 01 27
a znam...sad mu istječe ugovor gdje je bio primljen na godinu i pol i gledao je što bi mogao raditi u svojoj okolici al ponuda poslova je mala i većina je za minimalac :/ još ću se ja raspitat pa ću mu reč pa nek si razmisli i zvaže što mu je bolje i isplativije [:smijesi] hvala na inf
2015 01 27
neka proba,nema što izgubiti,tri mjeseca brzo prođu,a otprilike toliko je ugovor za početak...
2015 01 27
istina a i ima još nekoliko mjeseci da razmisli jer uskoro ide na 8 tjedni u vojsku pošto ga zvali [:smijesi] prenjet ću mu ovo pa nek se on još raspita sam i zove da sazna sve što ga interesira [:smijesi]
2015 01 27
Rijeka je skupa, stanovi se kreću oko 1500 kn plus režije, sto ti ispadne 2000 kn ako štediš (paziš na struju, vodu i ostalo), hrana je također skupa, ako misliš fino jesti moraju ti slati od kuće iz vrta (ako imaš).... posao zašttara je podcjenjen, tako da mu to ne preporučujem... ja sam radila u pekari za 2700kn, dolazio je jedan zaštitar svako jutro ljut, umoran, iscrpljen a za čega, za crkavicu od 2500kn..ako nemaš kuću tamo ili vlastiti stan, ne isplati se nikako ići..a ako će građevinu, ostajat će po cijele dane, odlazit ujutro u 7 i vračat se oko 8,9 ili 10 navečer, zavisi kako kad...za plaću od 4000..je da lijepo zvuči, ali.... ugl, preživjet mogu samo oni koji znaju štedjeti, znači samo preživljavanje, ništa više si ne možžete priuštiti.... ja sam eto radila za tih 2700, a dečko za 4000... s tim da sam radila a plaću nisam dobila 2 mj, tak da smo praktički živjeli samo sa 2000 kn što je ostalo od njegove plaće..a njemu je trebalo svaki dan za jauzinu, meni za bus do posla... tak da....ja Rijeku ne preporučam, užasan je grad, tmuran i stalno pada kiša [:hihot]
2015 01 27
ma znam da stalno pada kiša da i tmurno pošto studiram ovdje [:hihot]
2015 01 27
jelda je grozno haha [:hihot]
2015 01 27
oh da [:hihot] ajd barem se naspavam onda ako ništa drugo [:smije]
2015 01 27
Hahahaha bar neke koristi..... eto nadam se da sam pomogla s ovim komentarima o Rijeci i poslu, nek najbolje konobarenje pogleda..tu uvijek ima posla i u čistom je
2015 01 27
to sam mu i odmah rekla da konobare ovdje svako malo traže kad ima posla kad terase uvijek pune bilo sunce il kiša [:smije] i da hvala ti na komentarima jer mislim da će mu to dosta pomoć [:zaljubljen]
2015 01 27
...ja bila 4 i pol mj, opekla se i došla kući haha nema na čemu, ako te još što zanima, pitaj
2015 01 27