Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da li i vas živcira kad vam ne odgovore na upit nakon postavljenog i upitnika

ma ne vrijedi se živcirati...Ja se pokušam još koji put javiti, ali ako se ne javlja...odustanem...
2015 01 28
Nije joj u opisu pisalo nista jel je za zamjenu ili nije.Ja uvijek prvo pozdravim,pa onda prijedem na stvar. Ma nisu vrijedne zivciranja [:hihot]
2015 01 28
meni su veci fenomen ove koje se same sa sobom razgovaraju u mom inboksu. upit na upit nizu. nakon sto im se vec na prvi nije odgovorilo. [:smije] znaju jako dobro zasto im se puca ignor. ali jok [:smije] dvije su me pol godine obasipale paznjom [:smije] [:place] [:smije]
2015 01 28
@cipelitza [:smije] [:smije]
2015 01 28
Cipelitza [:smije] [:smije] [:smije] monolog [:smije]
2015 01 28
cure ja se ne zaj*. to je pricalo samo sa sobom pola godine ravno. cak malo dulje. [:smije]
2015 01 28
jesul ti bar pozitivnu opalile za 6mj maltretiranaj Cipelo? [:zaljubljen]
2015 01 28
Mene to ne smeta, ionako kad imam viska vremena zavirim u tudje krpe i ako mi se nesto svidi zasto nebi mijenjala. [:smije] Vise me smeta kad me ispila sve moguce upite i mjere i na kraju ni bu ni ba. Ni nakon mog pitanja jel odgovara ili ne- muk. To mi je misterij.. [:vrti] [:jezik] Ili kad me jedna te ista osoba pita svakih par dana za zamjenu, pa ako nisam nasla prvi ni drugi ni treci put, daj vise sto cu gledat kad ti znam ormar napamet [:hihot]
2015 01 28
A sto se tice ne odgovaranja na upite o kupnji, desilo mi se par puta da ocu kupit i odma pitam ali nema odgovora. Osoba se prijavljuje ali ne zeli prodat [:hihot] Stavila je stvar da privuce paznju i to je to [:jezik]
2015 01 28
ja čak i volim kad nema odgovora...odmah se ohladim i shvatim da mi to ni netreba [:smije]
2015 01 28
Hahhah SamoDalmatinka mene jedna korisnica također stalno opsjeda. Svaki put kad stavim novi glas za hlace ili tajice evo nje s upitom za zamjenu.Vec joj znam ormar na pamet. Ali ne odustaje. [:vrti]
2015 01 28
nisu. al su stalkale po temama [:smije] [:place] [:smije] i paralelno u inboks..ono, vidim te onlajn..a ja si pustim tbf i moja mater te trazi..dodji da vidis, dodji da se divis..men dobro [:smije]
2015 01 28
dalmatinko, a ti zapamti tih par naglo omutavelih, pa na popis u glavi kome vise nikad nesh odgovorit. [:smije] tih tek ima na lopate ovdje [:smije]
2015 01 28
ovdje ima toliko nekulturnih cura,,žena,,,,mislim,,,ja barem odgovrim na svaki upit,,objasnim,,,dogovorim se,,,najbolje mi je kada stave link da kupuju nesto,,,javis se,,,one nista,,pa bar napisi nije to to!!!!!!!
2015 01 28
TBF rulz
2015 01 28