Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

imam jedno pitanje...?

Sve pet ali ako ti curka ne podigne paket ti placas duplu postarinu ako zelis svoj paket natrag vidim da to nitko ne spominje ili mi je nesto promaknulo ti odluci ali ja ne bi
2015 01 28
da i meni jednom poštar novce donese [:smije]
2015 01 28
Moj savjet ti je da kazes teti u posti da zelis da ti novci sjednu direktno na tekuci racun pa ce ti ona objasnit sta trebas ispunit. Razlika je samo u jendom opcoj uplatnici vise a izbjeci ces trcanje za postarom [:jezik]
2015 01 28
Za slanje pouzećem poštarina je nešto skuplja. Sve je to ok, ako kupac uredno preuzme paket i ima namjeru kupovanja. Slala sam pakete putem pouzeća, kad sam nekako bila sigurna da je kupac bio zainteresiran stvarno za kupovinu. Inaće, preferiram uplatu na račun (a još više osobno preuzimanje). Međutim, jednom prilikom kad sam preko komunikacije osjetila da bi se kupac mogao predomisliti i kad mi je bio neozbiljan, rekla sam da nažalost, ne šaljem pouzećem. I kupac, bio ozbiljan ili ne, je odustao. To sam rekla jer sam nekako osjetila da bi mi se paket mogao vratiti. U slučaju da kupac ne preuzme paket, plaća se dupla poštarina. Naravno, to sve vrijedi za prodaju preko Njuškala gdje nema povratnih informacija. Ovdje kad vidim da neko ima 100% pozitivnih ocjena o tome i ne razmišljam jer znam da mu je cilj prodati, a ne varati nekoga. [:kesi]
2015 01 28
Sve ok ako preuzme paket,a ako ga vrati plača se dupla poštarina.Meni jedna"gospođa"nije preuzela knjige ,vratile se i platila sam 75 kn poštarine-poštarinu tamo i nazad-radilo se o školskim knjigama od sina [:frustriran]
2015 01 28
Ne kuzim zasto ste ljudi toliko skepticni prema slanju pouzecem? Ako vas je strah zbog 20-30 kn postarine jednostavno trazite da za postarinu uplate unaprijed, prije slanja a vrijednost robice kod preuzimanja i stvar rijesena.. Da se nekom od vas desilo ono sto se desilo meni s tiskom vjerujte mi ubuduce bi slale samo pouzecem [:sramezljiv]
2015 01 28
ja nisam znala pa sam rekla da će žena sve platiti poštarinu a naravno nitkomi nije objasnio na pošti da ja platim poštarinu i uvećam iznos novca koji se vraća. tako da je plaćena poštarina više još plus tih 9 kuna. novci sjeli na račun u roku dana nakon što je žena preuzela
2015 01 28
Ja sam imala neugodna iskustva pouzećem i iz toga razloga ne šaljem više.Više puta nije podignuto,pa sam platila duplu poštarinu,ili gospođa odbija uzeti paket,jer je poštar traži 5 kn više iako je napisan iznos koji se uzima kod preuzimanja paketa.U pošti mi je rečeno da je to njihova naknada kada se nosi na vrata.Zadnjih par mojih kupnji preporučeno sam našla u sandučiću,jer se poštar ni ne potrudi pozvoniti iako u to vrijeme kada je trebalo stići bila sam ja ili mali doma.Obično ne šaljem također,jer ostanem i bez robe i novaca.
2015 01 28
uglavnom ti plati poštarinu i uvećaj iznos povrata novca i daj im račun u pošti na koji da ti novci sjednu i to je to
2015 01 28
Prodala joj curi cipele preko njuskala i dogovor je bio da ce uplatit novce na racun.. Novci su sjeli i sve ok, ja sam poslala paket tiskom da bi me nakon tjedan dana nazvala neka totalno sedma zena i prozivala mi sve po spisku jer joj nije stigla jakna koju je platila [:sokiran] [:vrti] Nakon prvotnog soka smo skuzile da smo obadvije izigrane [:frustriran] [:frustriran] Naime, mlada dama joj je prodala jaknu, zena meni uplatila novce na moj racun i na kraju joj nije poslala jaknu). Mos zamislit drame [:ljut] Tako da cure moje, ako prodajete nesto u vecem iznosu ili primopredaja ili slanje pouzecem. Ja sam ostala bez 400 kn na najgluplji moguci nacin [:tuzan]
2015 01 28
Ako se salje kao obican paket ili preporuceno s otkupninom onda se mora platit postarina unaprijed, ako se salje hp expressom onda postoji opcija da kupac placa i postarinu i otkupninu kod preuzimanja.. Barem koliko ja imam iskustva..
2015 01 28
do sada sam poslala preko nkoliko paketa pouzećem, većinom su bili upiti sa Njuškala. nije bilo problema [:smijesi]
2015 01 28
istina je da je skuplje ja sam dosad slala tiskom i pouzečem i sve je bilo kako smo dogovorile pa neznam.ti možeš platiti poštarinu odmah a ona ostatak otkupnine pa ti pošta vrati lovu a možeš i odma da ona sve plati pri preuzimanju ali to se dogovori s njom i na pošti,skuplje je slanje pouzečem svakako nego tiskom
2015 01 28
Za sada sam samo jednaput slala pouzećem i sve prošlo glatko i ekspresno brzo. Bila je veće svota u pitanju i gospođa je htjela pogledati paket prije nego ga plati, a ja nisam imala ništa protiv i razumjela sam ženu u potpunosti osobito jer je bila prodaja preko Njuškala u pitanju. Kod iskustava da se paket vratio i cure su morale platiti duplu poštarinu, to je stvarno nezahvalno. Možda je najbolje objasniti kupcu što je na stvari i kako su neke navele, neka uplati poštarinu unaprijed. Iako ako kupac odustane i u tom slučaju, opet morate platiti povrat, nije li tako? A blesavo je zahtjevati od kupca preventive radi da plati dvije poštarine [:vrti] hmmm
2015 01 28
Ako sam platis postarinu i samo ju dodas na cijenu artikla tad je otkupnina jasna u lipu i kosta standardnih 20ak kuna. Kad ju ne platis onda kosta primatelja duplo i vise od tih 20kn i u principu se ne isplati. Ne za jeftinije stvari.
2015 01 28