Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

imam jedno pitanje...?

Ja sam rekla da plaćam sve i naplatili su mi kao pošiljatelju 57 kuna...cura na šalteru je bila toliko zbunjena da mi je rekla da primatelj mora doći u najbližu poštu po paket na što sam ju pitala pa za što onda plaćam tih 57 kn. Tada je zvala kolegicu i ispričala se na dezinformaciji :)
2015 01 28
nek ti plati poštarinu unaprijed 25kn, a ostatak pouzećem kad stigne paket
2015 01 28
Ugpavnom..platite postarinu normalan/uobicajeni iznos kao za preporucenu posiljku. I dodajte vrijednosti artikla. Naravno dogovorite to s kupcem da zna u lipu iznos. I to je to. Sheme s ulati mi postarinu vas nece spasit troska povrata ako odluci ne podici paket. Opet chorak. Tu je stvar procjene s kim imate posla i malo srece.
2015 01 28
Možeš slati samo HP-Exspresom ako kupac plaća poštarinu, ja sam puno tako slala i nisam imala neugodna iskustva ništa mi se nije vratilo, ali je ogromna poštarina otprilike od Zagreba do Supetra 57,00 kuna, u slučaju da kupac ne preuzme pošilju tebi se vraća i ti plaćaš poštarinu, sva sreća meni se nije ništa vratilo i ne volim kada inzistiraju da tako šaljem.
2015 01 28
1 2 3