Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Pitanjce....

Smije li dijete (ja!) od 13 god putovati samo vlakom od zg do koprivnice,s time da bi me netko doveo do vlaka i pokupio na odredistu? [:smijesi]
2015 01 28
Neznam za vlak ali znam da se avionom treba prijaviti maloljetno djete bez pratnje.Na ulazu u avion dobiva se pratnja posebna stjuardesa koja vodi brigu od početka do kraja i da sretno stigne i bude predano na kraju puta.Pa sigurno postoji razlog i motiv zašto je to tako.Svakakve osobe se voze vlakovima i opreza nikad dosta.
2015 01 28
ma možeš
2015 01 28
Ja i sestra smo putovale vlakom iz Osijeka za Split jedne godine i došla nam je gospođa uz molbu da budući da je u našem kupeu pričuvamo njenoga sina kojega će baka i djed dočekati u Splitu.Naravno da je dogovor pao kondukter nije ni pitao za pratnju,a mali u narednih sat vremena sve pojeo i popio što je imao prešao na naše,a zatim cijelu noć šetao gore dolje po vlaku.Nitko sretniji od mene kada smo napokon stigli u Split nakon brige,neposluha i neprospavane noći maloga istraživača. smije
2015 01 28
Možeš u vlaku te nitko ništa ne pita, bitno im je da imaš kartu [:kesi]
2015 01 28
i ja mislin da to samo ovisi o tvojin roditeljima, oće li te oni pustit da ideš sama, iako bi bilo okej, da te u nekoga 'ubace' ko što je @jamadu, da te neko stariji ''čuva'' [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 28
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija