Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

zna netko ovaj film?

Dakle, pogledala sam ovaj film, ali ne mogu se sjetiti kako se zove. Bila sam uvjerena da glavnog lika glumi Hugh Jackman, ali izgleda da ne. Ugl, glavni lik živi sa svojom malom kćerkom sam u kući, blizu je neka šuma, kćer ima zamišljenog prijatelja, a on svako popodne zaspi u radnoj sobi. Da bi na kraju ispalo da on uopće ne spava, bude budan, samo nije svjestan onoga što radi i poslije se ne sjeća, a kćerkin zamišljen prijatelj je upravo on u tim trenucima. I ubio je susjedu valjda ili tako nekog dok je "spavao" u radnoj sobi. Jesam ga objasnila, ali ako netko zna, nek pomogne. Google nije pomogao [:tuzan]
2015 01 29
hide and seek (igra skrivača) [:zaljubljen]
2015 01 29
dadadadada!!! Hvala ti! [:zaljubljen] Tko nije pogledao, neka pogleda!
2015 01 29
nema na čemu [:smijesi] slažem se, film je odličan [:kesi]
2015 01 29
Hej Pero i ja sam gledala taj film i sad mi negdje u pozadini zuji naslov.... Da, otac je bio s curicom i sve to kaj si napisala. Sjećam se scene kad je negdje u blizini njihove kuće malena odlazila u nekakav tunel, špilju ili tak nešto, uglavnom i tamo su snimljene neke scene. Curica je kužila da je njezin otac ubio susjeda ili koga već. Ajme, sad si i meni zadala muku...tko je glumio oca???
2015 01 29
E bravo Vanna!!!
2015 01 29
Da, da, odličan film! Robert De Niro glumi oca, ako se ne varam.
2015 01 29
da, da, u špilju! [:smijesi] Ja se sjetim super filma i hoću ga preporučiti prijateljici, a ne znam šta da joj kažem kako se zove [:hihot]
2015 01 29