Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Još jedna obična tema o....

Casperu! [:hihot] Casper je kastriran,stariji (pretpostavljamo 7+), mazan mačak, oprezan prema nepoznatima i još pomalo plah, a u novom domu će mu trebati malo vremena da se privikne i stekne Vaše povjerenje. Miran je, ne radi probleme, većinu dana spava. Igračke (igranje općenito) ga uopće ne zanimaju. Potpuno nezahtjevan mačak, treba samo pola sata dnevno maženja i klopu. Udomljava se u Zagreb i okolicu isključivo u kuću ili stan bez izlazaka van. Slaže se sa drugim macama. Očišćen od parazita, cijepljen, i zna koristiti wc, u novi dom dolazi veterinarski pregledan. Casper se nalazi u Zagrebu (moguće ga je doći pogledati i upoznati), kontakt inbox ili 099/4513 163 [slika:a5456e09-aa2a-43df-8fc3-fc1be67596c9] [slika:15b4556e-6eae-4eb1-b117-942117033fa3] [slika:0b96d7a5-6a2d-4804-9d68-839113b70a91]
2015 01 29
ajme, sladak li je [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 29
Nezahtjevan macak?!? [:sokiran] To mora da je cudo! [:hihot] Salu na stranu, krasan je...bas je macan i pol! [:zaljubljen] Nadam se da ce naci lijep dom. [:zaljubljen]
2015 01 29
daisy12345 znam da zvuči nevjerjatno, ali stvarno...spava skoro cijeli dan...odem na faks, vratim se,on u istoj pozi [:hihot] imam doma još dvije svoje, kad ih uhvati žuta minuta kao stampedo po stanu, a on...on gleda u čudu šta im je i nastavi spavati [:hihot] [:hihot] prekrasan i užasno zahvalan mačak :) stari i vjerojatno umoran od života na ulici tako da cijeni svaku zdijelicu hrane i svako maženje :(
2015 01 29
joj kakav je to mican macan!! Nadam se da će naći topli dom!!! I da ga vole, maze i paze!!!! [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 01 29
A dragi je Kasper [:zaljubljen] za sad imamo susjedinog Sivka koji nam se šverca preko balkona.Za mjesec dana selimo napokon u naš stan a onda tko zna.Voljela bi poviriti i one u Pravoj šapi.I vrlo rado bi uzela neku stariju macu koja je mirnija.Moja malena je živo srebro u kombinaciji sa mladim mačetom srušiće mi kuću [:smije] Lajk za Kaspera predonju [:poljubac]
2015 01 29
presladak [:zaljubljen]
2015 01 29
Hvala svima na lijepim zeljama [:zaljubljen] ... casper se isto oglasava na pomocnoj stranici prave sape ninipini (tako da mozr i on proc pod pravosapca [:hihot] )
2015 01 30
Ma vidjela sam slične oglase i stil fotkanja i prezentiranja baš kod prave šape.Oni isto ovako ljepo pokažu mice s puno ljubavi [:zaljubljen] vidi se na prvu da se ovdje uplela neka šapa koja zna. Još smo u fazi obrade jednog srca tj.mog muža.Nakon dugogodišnjih lajavih ljubimaca od kojih su neki nesretno završili,podstanarskog života ostao je u šoku i zamrznuo je svoj hart točnije betonirao.Ni čut više.A onda je na mekim jastučićima svojih šapa jedno jutro tiho,tiho ušao Sivko.I dođe nama svaki dan na pozdrav frižideru a muž okrene glavu i pravi se tvrd.Al vidim ja onaj osmjeh mali u kutu njegovih usana koji skriva a meni i maloj je to sve bilo dovoljno da se na to zakačimo i napadnemo ga kroz taj mali prolaz [:smije] Jednu noć Sivko nije htio doma i pustili smo ga da prespava kod nas i Sivko je htio spavati baš uz njega nigdje drugdje.Cjelu noć se čulo prrrrrrrrrrr kraj njegovih nogu [:hihot] Kad odselimo za mjesec dana nadam se da ćemo ga uspjet odbetonirat.I onda postati prave osobe za jednog ovakvog maconju. [:zaljubljen] Tko zna možda nas bude čekao baš Casper. [:smijesi]
2015 01 30
hahaha, da da...jedna teta pravošapka puno pomaže oko Caspera :) ja sam svoje dvije jednostavno dovela doma, i rastopile su srca sviju u par dana :) nažalost Casper nemože ostati ali nismo ga mogli ostaviti vani...i sada se nadamo da će netko u njemu prepoznati ljepotu i dobrotu a ne samo to da je on još jedan stari mačak [:vrti]
2015 01 30
Casper je predivan mačak... Imala sam ga priliku upoznati i iskreno se nadam da će nekoga uveseljavati i to što prije. Meni je došao i mazio se odmah, iako me je prvi put vidio. Držim fige da što prije nađe zauvijek dom ;)
2015 01 31