Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Vicomat Vicko

Dva luđaka na biciklu. Jedan se zaustavi i ispumpa stražnju gumu. - Ali zašto si to uradio? - Jer mi je bicikla bila previsoka. Drugi uhvati upravljač od svoje bicikle i okrene ga naopako. - A zašto si ti okrenuo upravljač? - Neću da se više vozim s tobom, vraćam se natrag.
2015 01 30
U ludnici doktor vrši uobičajenu dnevnu posjetu pacijentima. Stane ispred kreveta od jednoga koji cijelo vrijeme proizvodi strašnu buku vičući: - Vuuuuuu, rrrrr, vuuuuuuu, rrrr... Doktor pročita njegov dosije i vidi da je nekada bio kamionista. Upita ga: - Što to lijepoga radite? - Ništa posebno, trebam prebaciti kamionom teret u Split. Doktor se premjesti prema slijedećem krevetu i vidi oblik čovjeka ispod pokrivača kako se mrda. Otkrivši pokrivač vidi nagog čovjeka, okrenutog trbuhom prema krevetu kako se ritmično pokreće gorre – dole. - A što to vi radite. - Dok je on na putu za Split, ja mu ševim ženu
2015 01 30
Sa ograde ludnice luđak gleda prolaznike i pita: - Ma koliko vas to ima unutra?
2015 01 30
Dva policajca: - Prodajem moju peglicu, 10 godina staru, sa 150,000 km. - Tko će ti kupiti peglicu sa 150,000 km. Odi kod mehaničara i skini kilometražu. Dan poslije: - Bio sam kod mehaničara i skinuo kilometre na 90,000. - Previše za peglicu staru 10 godina. Trebaš skinuti još kilometara. Dan poslije: - Znaš ona moja peglica; poslušao sam te i sada ima 25,000 km. - A da? I koliko tražiš?
2015 01 30
Ulazi Haso u kuću kod Muje i vidi Muju kako si gura kobasicu u dupe i jauče, pa ga upita: - Bolan Mujo, a što to radiš sa tom kobasicom? - Ma izvadio sam u srijedu zub pa mi je zubar reko da nedelju dana jedem na drugu stranu
2015 01 30
Sada malo vi pišite, idem na ručak! Hahahahahhaaaa
2015 01 30
Razgovaraju dvije plavuše: - Znaš da sam u mjesec dana izgubila 4 kilograma. - Hoćeš li da ih potražimo?
2015 01 30
Tri prijateljice, jedna crnokosa, jedna crvenokosa i jedna plavuša su na godišnjem odmoru u Tunisu nakon par dana provedenih na plaži, sunčajući se i gledajući mirno more, počinju da se dosađuju i tako odluče da naprave izlet u pustinju kako bi odmor učinile interesantnijim i dinamičnijim. Dogovore se da će svaka of njih uzeti nešto korisno što će im služiti za vrijeme izleta. Rano ujutro se nađu ispred hotela i crnokosa kaže: - Uzela sam kremu za sunčanje, tako nećemo izgoriti na suncu. Crvenokosa pokaže predmet koji je ona priskrbila: - Ja nosim suncobran, pa kada se umorimo možemo sjesti u hlad. Red je na plavuši: - Ja sam ponijela vrata od auta. Trenutak tišine. Nevjerica se ogleda u očima njenih prijateljica, a onda crnokosa upita: - A što ćemo sa tim vratima? - Pa kada bude vruće možemo spustiti prozor.
2015 01 30
Ona mu šalje SMS poruku: - Najdraži moj, ako spavaš pošalji mi tvoje snove, ake se smiješ, pošalji mi tvoj osmjeh, ako plačeš, pošalji mi tvoje suze. Volim te! On joj odgovara: - Sjedim na zahodu. Što želiš da ti pošaljem?
2015 01 30
Dođe mali Ivica doma pognute glave, sav uplakan. - Mama, u školi mi svi kažu da sam mafijaš. - Nemoj da se zbog toga uzbuđuješ sine. Sutra će mama otići kod direktora škole i sve srediti. - Hvala ti mama, ali budi oprezna i pazi da izgleda kao nesretan slučaj.
2015 01 30
- Bog je stvorio ženu u petak! - ??? - U ponedjeljak je stvorio kokoš, u utorak puricu, u srijedu patku, u četvrtak gusku i u petak mu je ponestalo perja.
2015 01 30
Tri mlade cure uđu u samoposlugu i kupe četiri banane. Plate na kasi, izađu van i zaustave se ispred ulaza prodavaonice da ih podjele. Ona koja je imala vrećicu sa robom počne raspodjelu: - Jedna tebi, jedna tebi, jedna meni, a četvrtu ćemo pojesti
2015 01 30
Jedan srednjovječni čovjek uđe u bar i tamo naručuje martini za martinijem. Svaki puta kada konobar stavi čašu pred njega, izvadi maslinu i položi je u jednu košaricu. Kada se košarica napunila s maslinama i sva pića bila popijena, čovjek se uputi na blagajnu i plati račun. Dok je otvarao vrata bara da bi izašao, jedan od gostiju koji je pratio scenu ga upita: - Oprostite, ali čemu sve ovo? - Ništa posebno: žena me je poslala da kupim košaricu maslina za večeru.
2015 01 30
Mladoženja pita popa koliko treba platiti za vjenčanje. - Običaj je da se plati u proporciji sa ljepotom mlade. Mladoženja mu pruži 100 kuna. Pop se približi mladenki, podigne joj veo da je pogleda i kaže mladoženji: - Sačekajte da vam donesem kusur.
2015 01 30
Dva starija gospodina sjede na terasi poznate kavane u Zagrebu i razgovaraju. U nekom trenutku diskusija se dotakne njihovih boljih polovica. - Ma ti još uvijek nakon 40 godina braka zoveš tvoju suprugu "draga"? - Što mogu kada se ne sjećam kako se zove
2015 01 30