Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Vicomat Vicko

Svađaju se dva prijatelja i nakon što je svađa dostigla vrhunac, počnu sa teškim uvredama. - Jučer sam tri sata ševio tvoju ženu! - A ja sam čekao 3 sata u redu da bih došao na red da poševim tvoju
2015 01 30
- Koja je razlika između punice i purice? - Nema nikakve razlike: oboje su najbolji kada su hladni i na stolu.
2015 01 30
Kako djecu u Černobilu uče brojiti do stotinu? - Na prste!
2015 01 30
Jedne noći Chuck Norris je ugrizao Drakulu za vrat i ovaj se prevorio u Chuck Norrisa.
2015 01 30
Nakon dugotrajnog i pažljivog razmatranja problema, američki predsjednik Truman je odlučio da baci atomsku bombu na Hirošimu, umjesto da tamo pošalje Chuck Norrisa: razlog je bio što je želio izabrati humanije rješenje.
2015 01 30
Rađamo se umorni i živimo da bi se odmorili. Voli tvoj krevet kao tebe samoga. Odmaraj po danu da bi po noći mogao spavati. Rad umara. Ako vidiš nekoga da se odmara, pomozi mu. Ne čini danas ono što možeš učiniti sutra. Radi što manje možeš, a ono što upravo ne možeš izbjeći prepusti nekom drugom. Od previše odmora još nitko nije umro. Kada ti dođe volja da radiš, sjedni i pričekaj da ti prođe. Rad donosi bolesti.
2015 01 30
Najbolje stvari u životu su ili nemoralne, ili ilegalne ili debljaju.
2015 01 30
Imao čovjek mačka koji je znao glasno mjaukati do dugo u noć. Pošto mu se susjed zaprijetio tužbom zbog uznemiravanja, čovjek odluči riješiti se mačka te ga odveze duboko u šumu i tamo ga ostavi. Prije no što je stigao kući nazove ga žena da je mačak već stigao kući. Sljedećeg dana čovjek opet odveze mačka još dublje u šumu, ostavi ga ali već pri povratku zaprimi poziv od žene da ga mačak opet čeka kod kuće. Idućeg jutra čovjek odveze mačka daleko u šumu da kada se vraćao više nije razaznavao puteve i skretanja jedne od drugih a već se mračilo te se nađe izgubljen usred mračne šume i odluči nazvati doma: - Ženo?! Je li mačak stigao?! - Je, odgovori žena. Na to će gazda izvan sebe: -Daj mi ga!!!
2015 01 30
Ok. .
2015 01 30
Majko mila! ahahhahahahhahahahahha
2015 01 30
[:hihot]
2015 01 30
Zašto plavuša sjedi na štednjaku? Peče picu! hahhahaha
2015 01 31
[:hihot]
2015 01 31
Išla baba da baci smeće i u kontenjeru ugledala napušenu mačku. Baba: Pis, mačko! Mačka: Peace babo!
2015 01 31
1 2 3