Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

zagrozim se ...

kad me se pita za udaju, djecu,svekrvu i ostala sranja! Pobjesnim!! [:frustriran] Najrađe bi bljucnula na sve to!! [:frustriran] Nisam normalna jel?? [:smije]
2015 02 01
Svekrvu ,pardon sve krivu mi ne spom7nji [:smije] [:smije] bljucnula bi i ja na nju
2015 02 01
Vjerojatno se zgroziš [:jezik]
2015 02 01
znam da sam im dobra samo za kuhanje, pranje, čišćenje, a oni kurcem ne mrdnu, svi po redu! Puj!! [:frustriran] [:frustriran]
2015 02 01
ma da vidim pobjeglo mi slovo [:znoji]
2015 02 01
Moja svekrvica ajdeee ozenite se djeca i gotovo,a ja 22 godine,pa nisam luda ocemo ja i decko jos uzivat [:ljut]
2015 02 01
Missmode sve postrojiti u stavu MIRNO! i lijepo očitati bukvicu [:kesi] [:kesi] vjeruj mi da glasne, bahate i drske osobe prolaze najbolje. ne kažem da trebamo biti zločesti, samo malo žešći. Nije tebe mater rodila da se netko na tebi iživljava [:ljut]
2015 02 01
I onda kad se oženite,bit će ajde sad djecu,šta čekate,još malo pa ćete biti prestari [:smije]
2015 02 01
Dreamcloset, živiš kod svekrve i želiš uživati [:kesi] [:kesi] [:kesi] Neide jedno s drugim NIKAKO [:kesi] [:kesi]
2015 02 01
ne zanimaju me niti djeca, niti brak niti svekrva, niti bilo kaj usko povezano s tim. A nije mene moja mama rodila da mene neko kontrolira, iskorištava, gazi, blati,da budem nečija sluga, dok si drugi guzu češu, i čekaju sve na gotovo. itd itb!!! [:frustriran] Nisam ja svoje ruke na cesti našla!
2015 02 01
čepići za uši su pravo riješenje [:jezik]
2015 02 01
Hahhahaaha .. također! Nekima je jedini cilj u životu udat se, rađat dicu i bit kućanica. Good for them. [:hihot] [:hihot]
2015 02 01
MissMode slazem se s tobom! Možda si imala ruzno iskustvo i samim tim si stvorila negativnu sliku. Nije valjda svima tako ružno,pod kontrolom,gaze ih i blate. Valjda. Ako jest onda gubim vjeru u sve to. u 90% veza ja ne bih bila jer mnogi se boje samoće pa skaču iz kreveta u krevet u nadi da je to taj pravi. Mislim da bi se svi trebali izgraditi kao ličnosti i birati dok je vrijeme a ne bezglavo upasti u vezu u kojoj vrlo lako nećeš biti sretan. Ali trba vjerovati. Nitko nije vidio ničiju sreću. Ja znam to po sebi,imam 25 godina,tek sam sad realizirala ciljeve i planove u životu. Školovala sam se,našla sam posao,sretna sam i imam sve. Nije baš da mi je u mislima odmah ozbiljni život,djeca,ručak problemi računi ali jednog dana kad se vjerovatno poželim toga doći će samo od sebe. sad mi je ovako lijepo,živjeti sa svojima,izlaziti,raditi,trositi na sebe,provoditi se. Mnoge moje vršnjakinje su sad udane imaju dvoje djece i držim do tog da je to časno i lijepo ali nisam se zamislila sa 18 udati u selo i prodavati pamidore po pijaci. Malo više od života želim.. zato ne pristaj missmode ispod onog što zaslužuješ a isto tako i pruži maksimalno. [:poljubac]
2015 02 01
Ja se ne grozin na muza i dijete jer su mi oni cijeli svijet ali svekrva grrr ali ona je nebitna ali dobro jos si ti mlada [:kesi]
2015 02 01
Ja sam odusevljena sa svojom svekrvom pricajte sta hocete. :-D Cijenim je kao i svoju mamu i zovem je mama :-) I jedva cekam udaju i djecicu andjele male :-)
2015 02 01
1 2 3 4