Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Radila bi ali posla nema :/

Idi okolo osobno pitat da li trebaju radnice.. [:kesi] btw. studentica si, barem na student sevisu ima gomila ponuđenih poslova..
2015 02 02
I ja sam završila višu i moja frendica, niti ona ni ja ne možemo naći posao sa visom, radimo sa srednjom školom godinama [:kesi]
2015 02 02
Blondy barem imas posao i donosis placu doma.. i mislim da su samim time roditelji ponosni na tebe
2015 02 02
Ja ne znam na koje fakultete idu ljudi koji mogu raditi uz faks šta svi imaju uvijek ujutro ?osim naravno vikendom Jer na mom faksu su predavanja tipa 8-12 pa opet npr 17-20 i ugl uvijek i ujutro i popodne, ne znam kad bi trebala raditi
2015 02 02
žalosno je stvarno da poslije toliko godina faksa ,truda ne možeš naći posao,nađe se posla uvijek-čiščenje,peglanje,konobarenje...ali pitaš se onda zašto si potrošio 5,6 godina života da bi radio nešto kaj možeš sa osnovnom školom.Nažalost tako je to kod nas,bojim se da će nam djeca malo pomalo odlaziti iz Hrvatske [:place] [:frustriran]
2015 02 02
Blondy hahahah bas cu super, koja je onda svrha strucnog.. joooj [:hihot] [:hihot] Ja evo sad saljem svim mogucim firmama za strucno pa mozda upali kod nekoga.. [:zaljubljen]
2015 02 02
ne živim više sa svojima,ribice...ma znam da im je drago sigurno da bilo kakav posao radim,ali znam da im je pomalo krivo. i da,posao koji radim,radim na pola radnog vremena...znam da je situacija u državi teška i da ljudi poprijeko gledaju svakog tko se požali na nešto,jer je toliko siromašnih...ali u ljudskoj prirodi je da uvijek težimo nečem boljem... ribice,probaj bar za sezonu naći nešto...
2015 02 02
Stanje u drzavi je i vise nego sramotno sto se posla tice. Stvarno ispada da smo se svi bezveze skolovali. [:frustriran]
2015 02 02
@ledolina,nemoj odustati,šalji ti i dalje.jedna frendica je odradila stručno osp. u OTP banci (bez ikakve veze) i kaže da je jako puno naučila i da joj je bilo super [:zaljubljen] samo eto završilo godinu danu i finito [:tuzan] u svakome slučaju,takvo iskustvo dobro dođe [:zaljubljen]
2015 02 02
ja sam iz tog razloga produzila fax, tocnije upisala jos i apsolventsku...barem imam stud. ugovor pa radim poslice koji eto su svakakvi, ali barem zaradim nesto, da ne moram traziti roditelje. treba se sada prijavljivat na sezonske poslove, imala iskustva, zadovoljavala sve kriterije ili ne....zaboli te ako ce ti odbrusiti, ti si barem poslala i javila se, negdje ce upaliti.
2015 02 02
@blondy26 nema odustajanja.. ja bi zeljela da me uzme neki knjigovodstveni servis.. al to su samo moje zelje.. [:smije] pa ako Bog da kroz par godina pokrenut nesto svoje.. nije jednostavan posao i treba puno ucit i radit.. al ja to volim.. bit ce nesto, samo pozitiva.. [:jezik]
2015 02 02
znam kako ti je meni niti decko ne radi niti ja [:place] al necemo nikad odustat [:sramezljiv]
2015 02 02
moja frendica se javila pred par godina za posao u trg.centru.zvali su ju na razgovor I pitali :odakle ste?a otuda zanimljivo ,a poznajete li onda ovog gospodina?(iz istog kvarta su ili navodno).frendica odgovori ne poznajem,želite li napredovati u poslu?ona odgovori naravno?pa zašto ste se onda prijavili na razg.za posao blagajnice?zar ne shvaćate da tu nema napredovanja????? uglavnom posao je (između ostalih) dobila cura koja je poznala (ili joj mama I tata poznaju) tog gospodina
2015 02 02
sve je moguće [:jezik] meni u zadnje vrijeme mozak radi sto na sat,razmišljam što i kako [:znoji] ne želim život potratiti na rad u dućanu na pola radnog vremena...
2015 02 02
Ministarstvo uprave....stranica na kojoj se nađu poslovi u državnoj i javnoj upravi. Također na Narodnim novinama pod oglasnim djelom...natječaji. Vi koji ste se stručno o sposobili i položili državno stručni ispit imate sve uvjete, pa pokušajte. Ali pokušajte, a ne...joooj, tamo su testiranja, pa razgovori, brdo papira, male plaće..... Cure moje svaki dan putujem 120 km na posao i tako već 6 godina, plaća je kakva takva, ali nisam puno birala.
2015 02 02