Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Radila bi ali posla nema :/

Wi, 120 km u jednom smjeru ili oba? (Ako je 240 km dnevno, to je mnoooogooooo. [:sokiran] )
2015 02 02
Ja imam VSS i 5 godina radnog staža u struci. Sad, kad se prijavljujem na te poslove "sa iskustvom" - unazad 3,4 mjeseca dobila sam odbijenicu "niste zadovoljili, fali to i to" (nađu razlog - nemate dovoljno iskustva u tom i tom, ili ne poznajete taj i taj program za rad ili sl.)... A kad se prijavim na niže radno mjesto (gdje traže SSS, jer imam i SSS) - dobila sam dosad 4 odbijenice "prekvalificirani ste, imate VSS". Eto nazalost tako to ide..... A na 2 mjesta sam igrom slučaja doznala da je natječaj "reda radi" - osoba vec radi tamo.... Dok na 2-3 mjesta sam čula da su posao dobile osobe koje su platile (jednu od njih osobno poznajem pa mi je u povjerenju rekla). Nazalost, tako je to [:place] Iskreno se nadam da ce se nesto promjeniti. Probat ću izganjat i ja neku vezu za neki posao.
2015 02 02
wiwiwill, slazem se.. kad je pao snijeg poslje Bozica, ocistila sam ljudima u susjedstvu dvoriste.. zaradila koju stoticu.. nadam se i ovih dana opet napadati kako i predvidjaju [:hihot] [:hihot] bitno da se radi nesto.. nazalost ima ljudi kod na koji "traze" posao, a mole Boga da ga ne nadju.. [:hihot]
2015 02 02
SanjCi, ja sam par puta i zatajila visoku strucnu spremu. [:hihot]
2015 02 02
Da mi se ''uvaliti'' u DM, za to radno mjesto bih bez problema i platila. [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 02
Zatajila bih i ja - ali traže papir iz HZMO - o radnom stažu gdje pise VSS... A natječaji sa Narodnih novina - 3x sam se prijavila. Na 2x sam dobila to "prekvalificirani ste", a osobe su vec radile tamo - natječaj je bio reda radi. Dok 3.odgovor cekam.
2015 02 02
Frendica radi u školi (profesorica), prvo na zamjeni, a kad su joj trebali produžiti ugovor na stalno - bio objavljen natječaj - reda radi, znala je da ce ostat raditi tamo. Ista stvar je i sa vrtićima.
2015 02 02
Da, to je jedini problem kad traze ispis radnog staza. Onda se ne moze nista. [:frustriran]
2015 02 02
oh,da,dm [:smije] tamo trebaš ogromnu vezu [:smijesi] ako ti znaš nekog na visokoj poziciji recimo,naći će se netko tko zna nekog na još većoj poziciji i tko će dobiti posao [:znoji]
2015 02 02
U DM-u trebas imati ''Boga za ujaka.'' [:smije] [:smije] [:smije] Prosli su oni dani kada su se tamo ljudi bez veze zaposljavali. [:boji]
2015 02 02
oooo i ja bi u DM [:hihot] [:jezik]
2015 02 02
zar se tamo ikad itko zaposlio bez neke veze [:smije]
2015 02 02
Lako vama studentima i na moru ajde u slavoniji posla nadjite? Nema ga nije to kao drugdje ja sam predala zamolbu nedavno za prodavaca u trgovini i nisam primljena i nema dalje nista u pitanje je uplazilo ili to ili nista. . Zato sam pocela prodavati ponesto rucnog rada na krpicama u slavoniji se prezivljava .
2015 02 02
Matea probaj sa sezonskim poslovima.. sad krecu oglasi za sezonu.. ja u petak idem na razgovor za Suncani Hvar..
2015 02 02
Cure kužim ja vas, svatko bi htio raditi u struci, to je jasno, ali ako nema, ja sam takva da dok se ne pojavi raditi cu sve, isto tako nema sto nisam prošla, od 13osatnih smjena u restoranu, u noćnom klubu, u kafiću, kao animator, u prodaji ... Dok se ne nađe dream job-ipak je nešto :)
2015 02 02